Informacje23 września 2010, 00:00,

Impreza taneczna na KONIEC LATA w Górze Kalwarii

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Tawerna żeglarska Keja zapraszają mieszkańców na zabawę taneczną KONIEC LATA, która odbędzie się na dechach OSP w Górze Kalwarii. Zabawa odbędzie się w piątek 24 września 2010 roku, na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze Kalwarii. W muzyczne klimaty wprowadzi przybyłych DJ Robert. Od godziny 16.00 na dzieci, czekać będzie wielki plac zabaw. Zapraszamy i życzymy udanej zabawy.

Koniec lata w Górze Kalwarii
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje24 września 2010, 00:00,

Rdzeniowy Zanik Mięśni - pomóżmy małemu Kubie

Wszystkich ludzi o wrażliwych sercach serdecznie prosimy o pomoc dla małego chłopczyka - mieszkańca naszej gminy, który choruje na Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA). Ta genetyczna choroba jest nieuleczalna i postępuje, dlatego mały Kuba codziennie jeździ z mamą na rehabilitację do Warszawy i pilnie potrzebuje specjalistycznego sprzętu: pionizatora o wartości 8,5 tys. zł. oraz fotelika, dzięki któremu samochodowe dojazdy na rehabilitację nie będą szkodzimy kręgosłupowi chłopca.

Rdzeniowy Zanik Mięśni - pomóżmy małemu Kubie

Każdy, kto chciałby wspomóc rodzinę Państwa Kozłowskich może wpłacić dowolną kwotę na konto Ośrodka Pomocy Społecznej w Piasecznie nr 31 1240 6003 1111 0000 4940 0562 z dopiskiem „Pomoc dla Kuby”. Konto będzie otwarte do końca tego roku. Istnieje również inna możliwość włączenia się w akcję pomocy. Przy schodach na półpiętrze w urzędzie miasta ustawiony został kosz na nakrętki po butelkach. Prosimy o przynoszenie zebranych nakrętek i wrzucanie ich do tego kosza, a w przypadku większych ilości o zgłaszanie się bezpośrednio na recepcję urzędu. Za pieniądze ze sprzedaży nakrętek mamy nadzieję zakupić wózek elektryczny dla Kuby.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno - www.piaseczno.eu