Informacje17 grudnia 2016, 11:00,

Impreza Mikołajkowa na lodowisku


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy na imprezę Mikołajkową, organizowaną przez szkółkę łyżwiarską Lutz na lodowisku miejskim. Przewidziano zabawy, konkursy, pokazy zawodników z klubu Muks Euro 6 oraz szkółki Lutz Piaseczno. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego wydarzenia w dniu 17 grudnia 2016 roku w godzinach 11:00-12:30. Koszt uczestnictwa - 35 zł

IMPREZA MIKOŁAJKOWA NA LODOWISKU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 grudnia 2016, 19:30,

Świąteczne Świeczowisko 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

16 grudnia 2016 roku o godz. 19:30 zapraszamy na świąteczne Świeczowisko. Miejsce: sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp wolny. Zapraszamy!

ŚWIĄTECZNE ŚWIECZOWISKO 2016

Świeczowisko istnieje w piaseczyńskim Centrum Kultury od 1994 roku. Są to cykliczne, comiesięczne spotkania, podczas których przy świecach słucha się piosenki literackiej w wykonaniu zespołu Parasol Poetica. Impreza skierowana jest do tych, którzy przez „niebieskie okulary szukają swojego nieba do wynajęcia”. Pomysł na organizację tego typu spotkań, narodził się z fascynacji tzw. „poezją śpiewaną”, oraz chęci nawiązania do klimatu jaki daje ognisko – magia ognia, wzniosła atmosfera i poczucie wspólnoty. Pomysłodawcą i moderatorem świeczowisk jest zespół Parasol Poetica.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie