Informacje2 października 2007, 00:00,

Impreza Jesień na Rynku w Tarczynie - zaproszenie

Burmistrz Gminy i Miasta Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn, zapraszają na pełną atrakcji imprezę, która odbędzie się 13 października 2007 roku, od godziny 14:00 na Rynku w Tarczynie. Informacja o imprezie na rynku pochodzi z oficjalnej strony gminy Tarczyn: www.tarczyn.pl

Osoby, które nie były na wystawie malarstwa Andrzeja Kujawy i Dariusza Sieczki, o której wspominaliśmy w informacji: gmina Tarczyn miejsce magiczne, będą mogli zapoznać się z ich obrazami na wystawie, która rozpocznie imprezę Jesień na Rynku w Tarczynie, o godzinie 14:00. Po wystawie malarstwa, o godzinie 18:00 odbędzie się koncert poświęcony 29 rocznicy Pontyfikatu Jana Pawła II, podczas którego wystąpi zespół Turnioki. Następnie o godzinie 19:00 odbędzie się kolejny koncert, tym razem Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. Serdecznie zapraszamy na Rynek do Tarczyna.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje3 października 2007, 00:00,

Klub Pędziwiatr wycieczka pociągiem i rowerem do £owicza

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem wycieczka pociągiem i rowerem będzie pod hasłem: W krainie Księżaków. Trasa wycieczki: Piaseczno (PKP) - Skierniewice - Bolimów - Nieborów - Arkadia - £owicz (PKP) - Piaseczno. Planowana trasa niedzielnej wycieczki rowerowej nie powinna przekroczyć 40 km.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Osoby z Piaseczna i okolic zainteresowane wycieczką rowerową, spotykają się w najbliższą niedzielę 7 października 2007, o godzinie 08:20. Miejsce spotkania: stacja PKP w Piasecznie, przy ulicy Dworcowej (od strony pętli autobusu 709). Osoby z Warszawy mogą dołączyć o godzinie 9:25 na dworcu Warszawa Śródmieście (peron w kierunku zachodnim), odjazd pociągiem KM207 do Skierniewic o godzinie 9:45. Powrót z wycieczki planowany jest o godzinie 17:00. Zapraszamy na wycieczkę Klubu Turystyki Rowerowej Pędziwiatr! ¬ródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno