Informacje23 kwietnia 2009, 00:00,

Impreza Integracja Rewelacja II w Klubie Kino Piaseczno

Klub Kino Piaseczno zaprasza na imprezę INTEGRACJA REWELACJA vol. 2, która odbędzie się 25 kwietnia 2009 roku, od godziny 21:00 w Klubie Kino w Piasecznie. W ubiegłym roku, impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży szkół średnich! Wejście na imprezę: 10 zł. WEJŚCIE OD ROCZNIKA 92' Serdecznie zapraszamy na imprezę Integracja Rewelacja do Klubu Kino w Piasecznie!

Impreza Integracja Rewelacja w Klubie Kino Piaseczno

Impreza Integracja Rewelacja w piaseczyńskim Klubie Kino, to najlepsza impreza dla najlepszych szkół średnich w powiecie piaseczyńskim. Podczas sobotniej imprezy Integracja Rewelacja, zagra MARTIN ROSA. Celem imprezy jest integracja! KAżDY musi dobrze podsumować ten rok szkolny! Klub Kino znajduje się, przy ulicy Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 przystanek Kolejka Piaseczyńska. Zapraszamy na imprezę Integracja Rewelacja II w Klubie Kino Piaseczno.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje24 kwietnia 2009, 00:00,

Mariusz Bereziak z Piaseczna na Eska Music Awards 2009

ESKA MUSIC AWARDS to coroczne wydarzenie muzyczne, podczas którego przyznawane są nagrody artystom cieszącym się największą popularnością wśród słuchaczy Radia Eska. Zwycięzcy wyłaniani są w drodze głosowania spośród artystów i nagrań nominowanych przez kapitułę, w skład której wchodzą dyrektorzy programowi Eska.

ESKA MUSIC AWARDS

Wykonawcy i utwory zostali nominowani w ośmiu kategoriach: Artysta Roku, Artystka Roku, Zespół Roku, Hit Roku, Album Roku, Impreskowy Hit Roku, Video Roku Eska. pl i Rockowy Album Roku. Więcej informacji, na stronie: www.ema.eska.pl

GROOVEBUSTERZ - SUPERLOVER

Zespół GROOVEBUSTERZ, w skład którego wchodzi MARIUSZ BEREZIAK (Bezik) - mieszkaniec Piaseczna, został nominowany w kategorii ZESPÓ£ ROKU POLSKA do nagród muzycznych radia Eska. Wszystkich fanów zespołu Groovebusterz, zapraszamy przed telewizory w piątek 24 kwietnia 2009 roku o godzinie 20:00, gdzie w telewizji POLSAT, wyemitowana zostanie gala Eska Music Awards 2009.

GALA ESKA MUSIC AWARDS 2009 W TV POLSAT
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno