Informacje29 października 2010, 00:00,

IMPREZA HALLOWEEN W HARD DOG CAFE PIASECZNO

Hard Dog Cafe serdecznie zaprasza wszystkich na HALLOWEEN. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 30 października 2010 roku. Start o godz. 20.00. Wstęp 10 zł. Impreza jest przebierana, a w planach min.: koncert zespołu Lenive, kararocke, konkurs wokalny, konkurs taneczny, wybory najlepszego przebrania, liczne nagrody i straszne promocje, jedzenie grill, napoje jak zawsze wyskokowe. Serdecznie zapraszamy. Informacja pochodzi ze strony internetowej lokalu Hard Dog Cafe: www.harddog.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje29 października 2010, 00:00,

Zaduszki Jazzowe podczas Wtorku Jazzowego Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Jazzowy, który odbędzie się 2 listopada 2010 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas najbliższego koncertu, odbędą się Zaduszki Jazzowe.

ZADUSZKI JAZZOWE  PODCZAS WTORKU JAZZOWEGO PIASECZNO

"Mistrzowie Polskiej Piosenki w jazzowym Mikroklimacie" Wystąpią: Barbara Sobolewska-Szcycińska, Stanisław Szczyciński, Maciek Szczyciński, Michal Bryndal i goście. Wstęp 15 złotych normalny, 10 złotych ulgowy. Zapraszamy na Zaduszki Jazzowe w MGOK Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno