Informacje3 marca 2018, 09:00,

Impreza dla seniorów w Szkole Podstawowej nr 5 w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


3 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Piasecznie odbędzie się impreza dla seniorów, wieńcząca wspólną akcję Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno oraz Komendy Powiatowej Policji o nazwie Seniorze strzeż się. Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

IMPREZA DLA SENIORÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5 W PIASECZNIE

W ramach akcji przeprowadzono kilkadziesiąt spotkań z seniorami, w trakcie których docierano do seniorów z wiedzą jak ustrzec się przed wyłudzeniami pieniędzy metodą “na wnuczka” i “na policjanta”. Organizatorzy starali się jak najszerzej dotrzeć z informacją do osób starszych, poprzez rozwieszenie ponad 250 plakatów, przeprowadzenie akcji informacyjnej w mediach a także wysłanie do mieszkańców ostrzeżenia za pomocą gminnego systemu powiadamiania SMS.

W czasie imprezy 3 marca odbędą się spotkania z dzielnicowymi, warsztaty z udzielania pierwszej pomocy na fantomach i zajęcia z samoobrony dla seniorów. Chętni skorzystać będą mogli z podstawowych badań medycznych oraz konsultacji z kominiarzami. Uczestnicy zajęć otrzymają odblaski a Piaseczyńska Rady Seniorów będzie rozdawać Kartę Seniora. Na odwiedzających będzie czekać ciepły poczęstunek. Zapraszamy seniorów do szkoły przy ul. Szkolnej 14 w godz. 10.00-14.00.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 marca 2018, 19:00,

Kabanos zagra koncert w Piasecznie na 20-lecie zespołu - support Plan


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

4 marca 2018 roku o godz. 20.00 odbędzie się koncert zespołu KABANOS, który zagra na XX lecie powstania zespołu. Jako support wystąpi zespół: PLAN. Miejsce: Centrum Kultury Piaseczno ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Bilety dostępne są w cenie 30 zł w przedsprzedaży w Wesołych Balonikach (ul. Derdowskiego 36), 33 zł w przedsprzedaży internetowej poprzez ticketos.pl oraz 40 zł w dniu koncertu.

KABANOS ZAGRA KONCERT W PIASECZNIE NA 20-LECIE ZESPOŁU

Będzie to występ, który przekrojowo pokaże to, co najlepsze w cienkiej, suchej, pomarszczonej kiełbasie. Jak mówi Zenek Kupatasa – Będziemy po raz kolejny grać przekrój utworów ze wszystkich płyt, ale też można spodziewać się premierowego materiału z naszej najnowszej płyty Odgrzewane Kotlety. W wielu miastach niespodzianką będzie otworzenie koncertu występem nowej kapeli Fonsa, Lodzi i Wici – ERELES.

KABANOS ZAGRA KONCERT W PIASECZNIE NA 20-LECIE ZESPOŁU

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Kabanos to ewenement polskiej sceny niezależnej, zespół taki sam jak żaden. Grupa bez podpisanego kontraktu i wsparcia wytwórni muzycznych ma już w całej Polsce rzeszę wielbicieli. Powoli stają się prawdziwą gwiazdą sceny alternatywnej będącą w opozycji do masowych mediów i popkultury. Członkowie zespołu: mgr Zenek Kupatasa - wokal, Mirek Łopata - gitara solowa, mgr Lodzia Pindol - gitara rytmiczna, mgr Ildefons Walikogut - bas, Witalis Witasroka - Bam Bam.

ZESPÓŁ PLAN

Muzyka którą prezentuje zespół PLAN to gatunek HARD ROCK z elementami GRUNGE, POST-CORE, HEAVY gdzie melodyjne partie wokalowe korespondują z agresywnym krzykiem. Nie ma lipy. Członkowie zespołu: Marcin "Svist" Śvistak - Lead Vocals, Hubert "Jimi" Zieliński - Guitars, Marek "Syn" Kałuszka - Guitars, Piotr "Szczena" Szczęk - Bass / Background Voc., Marcin "Wicia" Dudzik Dudzicki - Percussions/Drums.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie