Informacje3 października 2015, 10:00,

Impresyjne Targi Rękodzieła Wszelakiego w Piasecznie

3 października 2015 roku w godzinach 10:00 - 16:00 odbędą się Impresyjne Targi Rękodzieła Wszelakiego. Miejsce: Impresja Rękodzieło ul. Kruczkowskiego 8a, Piaseczno. Impresyjne Targi Rękodzieła Wszelakiego to impreza plenerowa, podczas której kilkunastu polskich twórców zaprezentuje swoje wyroby. Na targach będzie można obejrzeć i zakupić wszystko to, co jest wytworem ludzkiej ręki - od tradycyjnych wycinanek łowickich i ceramiki po designerską odzież. Wszystkie rzeczy są unikatowe i niepowtarzalne.

Impresyjne Targi Rękodzieła Wszelakiego w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=6585
Informacje30 września 2015, 21:32,

Marta Dorociak-Burza - nowa dyrektor Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Piasecznie

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Burmistrz Zdzisław Lis uroczyście powitał Martę Dorociak-Burzę - nową dyrektor Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Piasecznie. Nowa szefowa piaseczyńskich przychodni zapewniła, że będzie w stałym kontakcie z Burmistrzem oraz z Radą Miejską. - Podejmując pracę w piaseczyńskiej służbie zdrowia chciałabym aby nasze jednostki stały się jeszcze bardziej otwarte na potrzeby pacjentów. Z myślą o mieszkańcach chcemy dostosowywać godziny pracy i dostępność lekarzy, wprowadzić nowe specjalizacje oraz inny sposób umawiania wizyt, aby nie trzeba było stać po numerek w kolejce. Zależy mi na dobrej współpracy z organizacjami pozarządowymi i społecznymi, jak również chciałabym aby w przychodni były prowadzone nowe akcje społeczne – mówi nowa dyrektor.

Marta Dorociak-Burza objęła funkcję dyrektora SZPZLO w Piasecznie w wyniku przeprowadzonego na to stanowisko konkursu. Swoje obowiązki pełni od 17 września. Posiada wiedzę w zakresie zarządzania i praktykę dającą rękojmię prawidłowego zarządzania placówką. Pracowała m.in. w szpitalu św. Zofii w Warszawie oraz w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie. W ramach swych obowiązków sprawowała nadzór nad pracą administracji i logistyki szpitalnej. Aktywnie współpracowała z sekcją jakości w tworzeniu odpowiednich procedur jak również w działaniach audytowych. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019