Informacje14 listopada 2019, 07:31,

Ile kalorii ma konserwa (mielonka)? Nie uwierzysz

 Ile kalorii ma konserwa (mielonka)? Nie uwierzysz

Sprawdziliśmy kaloryczność mielonki. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w mielonce pochodzą w 25% z białka, 3% z węglowodanów i 72% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych


Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma konserwa (mielonka), ile waży konserwa (mielonka) lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w mielonce, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Luncheon meat - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Ile kalorii ma mandarynka? Nie uwierzysz

Konserwa (mielonka) - kalorie i wartości odżywcze

Konserwa (mielonka) zawiera 263 kcal na 100g.

Przykładowo plaster mielonki (35 g) to około 92 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 4% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera plaster mielonki (35 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 1.5 jabłka, 1 szklanka coli, 0.5 plastra sera żółtego, 0.5 kromki chleba, 0.5 szklanki mleka, 4.5 łyżeczki cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 13 minut, pływać przez 11 minut lub biegać przez 9 minut.

Czy konserwa (mielonka) tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Liczba kalorii w mielonce jest średnia w porównaniu do innych produktów z kategorii mięs i wędlin. Spożywanie mielonki wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród mięs i wędlin.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w mielonce?

Konserwa (mielonka) zawiera 16.28 g białka na 100g.
Plaster mielonki (35 g) zawiera ok. 5.7 g białka.

Ile węglowodanów jest w mielonce?

Konserwa (mielonka) zawiera 1.84 g węglowodanów na 100g.
Plaster mielonki (35 g) zawiera ok. 0.6 g węglowodanów.

Ile waży konserwa (mielonka)?

Plaster mielonki waży ok. 35g.

Ile błonnika jest w mielonce?

0 g błonnika - konserwa (mielonka) nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz

Popularny: 600 odsłonInformacje13 listopada 2019, 07:31,

Ile kalorii ma mięso mielone wieprzowe? Nie uwierzysz

 Ile kalorii ma mięso mielone wieprzowe? Nie uwierzysz

Sprawdziliśmy kaloryczność wieprzowego mięsa mielonego. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w mielonym wieprzowym mięsie pochodzą w 33% z białka, 1% z węglowodanów i 66% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma mięso mielone wieprzowe, ile waży mięso mielone wieprzowe lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w mielonym wieprzowym mięsie, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Minced pork - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Ile kalorii ma mandarynka? Nie uwierzysz

Mięso mielone wieprzowe - kalorie i wartości odżywcze

Mięso mielone wieprzowe zawiera 218 kcal na 100g.

Odpowiada to ok. 9% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera 100g wieprzowego mięsa mielonego można porównać do kalorii, które zawiera np. 4 jabłka, 2.5 szklanki coli, 2 plastry sera żółtego, 2 kromki chleba, 1.5 szklanki mleka, 11 łyżeczek cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 31 minut, pływać przez 26 minut lub biegać przez 22 minuty.

Czy mięso mielone wieprzowe tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Liczba kalorii w mielonym wieprzowym mięsie jest średnia w porównaniu do innych produktów z kategorii mięs i wędlin. Spożywanie wieprzowego mięsa mielonego wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród mięs i wędlin.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w mielonym wieprzowym mięsie?

Mięso mielone wieprzowe zawiera 17.99 g białka na 100g.

Ile węglowodanów jest w mielonym wieprzowym mięsie?

Mięso mielone wieprzowe zawiera 0.44 g węglowodanów na 100g.

Ile waży mięso mielone wieprzowe?

Jesteśmy w trakcie ważenia wieprzowego mięsa mielonego. Zajrzyj do nas za kilka dni. Do tego czasu będziemy posługiwać się wartościami przyjętymi dla 100g wieprzowego mięsa mielonego.

Ile błonnika jest w mielonym wieprzowym mięsie?

0 g błonnika - mięso mielone wieprzowe nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie