Informacje18 stycznia, 07:32,

Ile kalorii ma falafel? Nie uwierzysz

 Ile kalorii ma falafel? Nie uwierzysz

Sprawdziliśmy kaloryczność falafela. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w falafelu pochodzą w 16% z białka, 37% z węglowodanów i 47% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych


Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu calories-info.com (link: Calories in Falafel)

Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma falafel lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w falafelu, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Falafel - kalorie i wartości odżywcze

Falafel zawiera 333 kcal na 100g.

Odpowiada to ok. 14% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Przeczytaj też: Ile kalorii ma trybula? Nie uwierzysz

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera 100g falafela można porównać do kalorii, które zawiera np. 6 jabłek, 4 szklanki coli, 3 plastry sera żółtego, 3 kromki chleba, 2.5 szklanki mleka, 17.5 łyżeczek cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 47 minut, pływać przez 39 minut lub biegać przez 34 minuty.

Czy falafel tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Liczba kalorii w falafelu jest średnia w porównaniu do innych produktów z kategorii produktów gotowych. Spożywanie falafela wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród produktów gotowych.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w falafelu?

Falafel zawiera 13.31 g białka na 100g.

Ile węglowodanów jest w falafelu?

Falafel zawiera 31.84 g węglowodanów na 100g.

Ile waży falafel?

Jesteśmy w trakcie ważenia falafela. Zajrzyj do nas za kilka dni. Do tego czasu będziemy posługiwać się wartościami przyjętymi dla 100g falafela.

Ile błonnika jest w falafelu?

0 g błonnika - falafel nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz

Informacje17 stycznia, 07:32,

Sprawdzamy wartość energetyczną aceroli. Sprawdź ile ma kalorii

Sprawdzamy wartość energetyczną aceroli. Sprawdź ile ma kalorii

Sprawdziliśmy kaloryczność aceroli. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w aceroli pochodzą w 5% z białka, 88% z węglowodanów i 8% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu calories-info.com (link: Calories in Acerola fruit)

Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma acerola lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w aceroli, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Acerola - kalorie i wartości odżywcze

Acerola zawiera 32 kcal na 100g.

Odpowiada to ok. 1% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Przeczytaj też: Ile kalorii ma trybula? Nie uwierzysz

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera 100g owoców aceroli można porównać do kalorii, które zawiera np. 0.5 jabłka, 1.5 łyżeczki cukru.

Aby spalić taką ilość kalorii potrzebujesz na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 5 minut, pływać przez 4 minuty lub biegać przez 3 minuty.

Czy acerola tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Zawartość kalorii w aceroli plasuje się na najniższym poziomie wśród wszystkich produktów z kategorii owoców. Spożywanie aceroli wydaje się być dobrym wyborem dla osób na diecie. Trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród owoców.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w aceroli?

Owoce aceroli zawierają 0.4 g białka na 100g.

Ile węglowodanów jest w owocach aceroli?

Owoce aceroli zawierają 7.69 g węglowodanów na 100g.

Ile waży acerola?

Jesteśmy w trakcie ważenia aceroli. Zajrzyj do nas za kilka dni. Do tego czasu będziemy posługiwać się wartościami przyjętymi dla 100g aceroli.

Ile błonnika jest w owocach aceroli?

Owoce aceroli zawierają w sobie 1.1 g błonnika na 100g.
100g owoców aceroli zawiera ok. 1.1 g błonnika. Odpowiada to ok. 4% dziennego zapotrzebowania dla dorosłego człowieka. ?

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie