Informacje17 lipca 2020, 07:32,

Ile kalorii jest w kozim mleku? My już wiemy

Ile kalorii jest w kozim mleku? My już wiemy

Sprawdziliśmy kaloryczność koziego mleka. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w kozim mleku pochodzą w 21% z białka, 26% z węglowodanów i 54% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych


Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma kozie mleko, ile waży kozie mleko lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w kozim mleku, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Goat's milk - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Czy kurkuma ma dużo kalorii? Sprawdziliśmy

Kozie mleko - kalorie i wartości odżywcze

Kozie mleko zawiera 69 kcal na 100g.

Przykładowo szklanka koziego mleka (220 g) to około 152 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 6% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera szklanka koziego mleka (220 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 2.5 jabłka, 1.5 szklanki coli, 1.5 plastry sera żółtego, 1 kromka chleba, 1 szklanka mleka, 8 łyżeczek cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 22 minuty, pływać przez 18 minut lub biegać przez 15 minut.

Czy kozie mleko tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Kozie mleko to produkt o jednej z najniższych zawartości kalorii wśród produktów nabiałowych. Spożywanie koziego mleka wydaje się być dobrym wyborem dla osób na diecie. Trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród produktów nabiałowych.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w kozim mleku?

Kozie mleko zawiera 3.56 g białka na 100g.
Szklanka koziego mleka (220 g) zawiera ok. 7.8 g białka.

Ile węglowodanów jest w kozim mleku?

Kozie mleko zawiera 4.45 g węglowodanów na 100g.
Szklanka koziego mleka (220 g) zawiera ok. 9.8 g węglowodanów.

Ile waży kozie mleko?

Szklanka koziego mleka waży ok. 220g.
Kieliszek 100ml koziego mleka waży ok. 100g.
Kieliszek 40ml koziego mleka waży ok. 40g.

Ile błonnika jest w kozim mleku?

0 g błonnika - kozie mleko nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz

Artykuł partnerski21 lipca 2020, 09:46,

Maszyny czyszczące w Warszawie - gdzie najlepiej kupić?

Maszyny czyszczące w Warszawie - gdzie najlepiej kupić?

Jedynie profesjonalne maszyny czyszczące najlepszych producentów zapewniają rzeczywiście skuteczne czyszczenie większych powierzchni. Powinni o tym pamiętać właściciele firm, sklepów, zakładów usługowych i przemysłowych. Proponowane przez nas urządzenia czyszczące do efektywnego usuwania zabrudzeń charakteryzują się bezawaryjnym i bezpiecznym działaniem, a także wygodą pracy. Dostępne w ofercie maszyny czyszczące w Warszawie są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy dbają o zapewnienie swoim pracownikom oraz klientom odpowiedniego poziomu czystości i higieny.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Profesjonalne maszyny do sprzątania

Tradycyjny sprzęt czyszczący sprawdza się wyłącznie na niewielkich powierzchniach. Jednak trudno byłoby doprowadzić do porządku pomieszczenia w hotelu, przedszkolu czy zakładzie przetwórczym za pomocą szczotki i mopa. To nie tylko kwestia czasu, ale i nakładu pracy. Dlatego oferujemy naprawdę solidne i wydajne maszyny czyszczące do podłóg i posadzek najbardziej cenionych przez użytkowników producentów: https://multi-matic.pl/oddzialy/maszyny-czyszczace-warszawa/

Wśród naszych propozycji maszyn czyszczących w Warszawie znajdują się niezwykle skuteczne w działaniu modele Viper, Tecnovap, Bissell oraz Nilfisk, a zatem marek słynących z niezawodnych urządzeń sprzątających. Dzięki temu dajemy gwarancję pełnego zadowolenia z zakupu.

Szeroka oferta maszyn czyszczących

Przedstawiamy bardzo różnorodne modele, które sprawdzą się w konkretnych miejscach i do określonych zadań. W mieszkaniach i domach można wykorzystać łatwe w użytkowaniu myjki parowe. Z kolei do większych powierzchni polecamy profesjonalne parownice. Natomiast z wyjątkowo trudnymi do usunięcia tłustymi plamami ze smaru lub oleju na pewno sobie poradzą niezwykle mocne i funkcjonalne parownice przemysłowe. Dzięki myjkom parowym łatwo też uzyskać wysoki poziom higieny. W naszej ofercie można również znaleźć szorowarki, polerki i zamiatarki, aby czyszczenie było jeszcze skuteczniejsze.

Proponujemy ponadto efektywne maszyny do mycia podłóg w wersji kablowej, bateryjnej albo trakcyjnej. Do wyjątkowo dużych powierzchni nadają się zwłaszcza tak wygodne i łatwe w obsłudze maszyny samojezdne. W przypadku miejsc z wykładzinami dywanowymi oraz meblami tapicerowanymi niezbędne okazują się profesjonalne lub przemysłowe odkurzacze.

Oferta specjalistycznego sprzętu do sprzątania

Nasze modele urządzeń czyszczących dostępne są w całym kraju. Oddziały regionalne ułatwiają ich zamówienie. Maszyny czyszczące w Warszawie to sprzęt wysokiej jakości w korzystnych cenach dla klientów ze stolicy oraz jej okolic.

autor/źródło: multi-matic.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie