Informacje12 grudnia 2018, 08:30,

III sesja Rady Miejskiej w Piasecznie

12 grudnia 2018 r. o godz. 9:30 odbędzie się III sesja Rady Miejskiej w Piasecznie, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy, przy ul. Kościuszki 5.

III sesja Rady Miejskiej w Piasecznie

Informacje11 grudnia 2018, 19:00,

Akt VIII Scena XXIX – Wtorek Teatralny Piaseczno

11 grudnia 2018 roku o godz. 20.00 w ramach teatralnego wtorku, podczas którego będzie można obejrzeć Scena XXIX, w wykonaniu Akt VIII. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 10 złotych, do kupienia w dzień występu oraz na biletyna.pl.

Akt VIII Scena XXIX – Wtorek Teatralny Piaseczno

Najpiękniejsze w teatrze improwizacji jest to, że to widz decyduje co zobaczy na scenie. Do dyspozycji aktorów jest szereg gier improwizacyjnych, dzięki którym można wprowadzić pomysły widzów na scenę. Aktorzy pytają widzów o “sugestie”: miejsca akcji, problemy do rozwiązania, tematy rozmów, gatunki filmowe i inne. Spektakl, który powstaje podczas takiego występu jest tak unikalny, jak unikalna jest nasza publiczność, zatem nigdy nie ma dwóch takich samych spektakli. To publiczność rządzi!