Informacje2 grudnia 2017, 08:00,

III Prażmowski Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej w Prażmowie

Zapraszamy do udziału w III Prażmowskim Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej, który odbędzie się w dniu 2 grudnia 2017 roku na sali gimnastycznej w Publicznym Gimnazjum w Prażmowie. Turniej przeznaczony jest dla drużyn amatorskich: damskich, męskich lub mieszanych. Warunkiem uczestnictwa jest złożenie u organizatora w dniu turnieju formularza zgłoszeniowego, podpisanego przez każdego uczestnika (do pobrania poniżej). W skład zespołu może wchodzić min. 6, a maks. 10 zawodników.

PRAŻMOWSKI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W PRAŻMOWIE

Zgłoszenia przyjmowane są przez email: sport@prazmow.pl lub telefonicznie pod nr tel.: 504 53 53 53, do 1 grudnia 2017 r., do godz. 15:00. Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko osoby zgłaszającej, kontakt telefoniczny oraz nazwę drużyny. W turnieju może uczestniczyć maks. 6 drużyn – decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy (38.50 KB)
Regulamin (215.89 KB)

Polecane dla Ciebie

Informacje7 grudnia 2017, 07:00,

Szopka bożonarodzeniowa konkurs w Tarczynie

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie ogłasza konkurs na Szopkę bożonarodzeniową. Prace należy składać u organizatora do 19 grudnia 2017 r.  Na adres: Gminny Ośrodek Kultury ul. J. Stępkowskiego 17 05-555 Tarczyn Najlepsze prace konkursowe zostaną nagrodzone. Po ocenie prac przez Komisję Konkursową zostanie zorganizowana wystawa. Rozdanie nagród odbędzie się w styczniu 2018 roku.

SZOPKA BOŻONARODZENIOWA KONKURS W TARCZYNIE

I. Cele konkursu Szopka Bożonarodzeniowa:
- Kultywowanie wśród uczniów tradycji wykonywania szopek,
- Poznanie i zapamiętanie wydarzeń związanych z narodzeniem Jezusa,
- Poznanie chrześcijańskiej wymowy świątecznych zwyczajów związanych z domowym przygotowaniem szopki bożonarodzeniowej.

II. Uczestnicy:
Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Obejmuje następujące kategorie:
- przedszkola - grupa 5 lat i 6 lat
- klasa I – III szkoły podstawowe
- klasa IV – VI szkoły podstawowe
- klasa VII i klasa II -III gimnazjum - szopki rodzinne

III. Warunki uczestnictwa: Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu jedną pracę przestrzenną wykonaną samodzielnie, dowolną techniką i z dowolnych materiałów. Ocenie nie będą podlegać szopki zbiorowe ( nie dotyczy kat. Rodzinna) oraz zakupione szopki jak i figurki.

Każda zgłoszona do konkursu praca powinna być opatrzona trwale umocowaną i nie uszkadzającą kompozycji kartką informacyjną zawierającą imię i nazwisko, wiek autora (kategoria), adres, nazwę szkoły tel. kontaktowy.