Informacje19 września 2013, 00:00,

III Nordic Walking z Nutką Historii w Piasecznie

Piaseczyński Oddział PTTK we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Piasecznie zapraszają mieszkańców na trzeci spacer Nordic Walking Z Nutką Historii, który odbędzie się w najbliższą sobotę 21 września 2013 roku od godz. 10.00 Zbiórka chętnych przed Gimnazjum nr 2 przy Al. Kalin 30 w Piasecznie. Spacer potrwa ok. 2 godziny. Impreza jest bezpłatna. Zapraszamy na Nordic Walking z Nutką Historii po Piasecznie.

NORDIC WALKING Z NUTK¡ HISTORII W PIASECZNIE
autor/źródło: Michał Doliński - Prezes Oddziału PTTK w Piasecznie

Informacje20 września 2013, 00:00,

Masa krytyczna, wycieczka rowerowa, nightskating - Światowy Dzień bez Samochodu

W ramach Światowego Dnia Bez Samochodu zapraszamy 21-22 września 2013 roku do udziału w rowerowo-rolkowych wydarzeniach. Pod koniec września na całym świecie odbywają się obchody dnia bez samochodu. W Polce w tym roku dzień ten przypada na 22 września. W związku z tym Grupa "Koło w Koło" postanowiła pójść na całość i zapewnić mieszkańcom i gościom atrakcje na cały weekend. - Mam nadzieję, że na ten czas pozostawicie swoje cztery kółka na rzecz roweru, rolek i licznie stawicie się na naszych akcjach - mówi Agnieszka Jarzębska, organizatorka akcji.

Masa krytyczna, wycieczka rowerowa, nightskating - Światowy Dzień bez Samochodu

W sobotę (21 września 2013 r.), o godz. 17.30 zapraszamy na „Piaseczyńską Masę Krytyczną” – happening rowerowy (przejazd rowerami głównymi ulicami miasta z eskortą policji, trasa 15 km, tempo rekreacyjne). Start oczywiście z rynku w Piasecznie. W niedzielę (22 września 2013 r.) natomiast, o godzinie 10.00 odbędzie się kolejna wycieczka z cyklu „Chodź na rower”. Jak zawsze Pan Jacek przygotował ciekawą trasę. A wieczorem o 20.00 rozpocznie się "Nightskating” - czyli nocny przejazd na rolkach ulicami Konstancina Jeziorny (eskorta policji, trasa 15 km, tempo rekreacyjne). Star z parkingu przy Simply Market. Serdecznie zachęcamy do udziału! Więcej o Grupie "Koło w Koło" oraz innych akcjach, można przeczytać na stronie internetowej: grupakolowkolo.blogspot.com
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno