Informacje21 lutego 2007, 00:00,

III Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wójt Gminy Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Lesznowoli oraz UKS Iwiczna serdecznie zapraszają na III Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola. Turniej odbędzie się: 25 lutego 2007 r. - niedziela, w Hali Sportowej w £azach, ul. Ks. Słojewskiego 1. Turniej rozpoczyna się o godzinie 10:00.

Na III Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo, przewidywana jest obecność Jarosława Lewaka - olimpijczyk z Atlanty i Sydney, srebrny medalista Mistrzostw Europy w 1994 roku. Zapraszamy!

źródło: www.lesznowola.pl
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje18 lutego 2007, 00:00,

Góra Kalwaria - plany władzy na najbliższe lata


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Kurier Południowy na łamach swojej gazety opisał plany władz samorządowych poszczególnych gmin naszego powiatu piaseczyńskiego. Dzięki temu chcą utrwalić ich obietnice, po czy w przeddzień wyborów samorządowych w 2010 roku, sprawdzą czy rzeczywistość będzie pokrywała się z ich dzisiejszymi obietnicami. Informacje ukazały się w Kurierze Południowym, wydanie nr 6 (185)/2007, okres: 16-22 lutego 2007. Każdą gminę powiatu piaseczyńskiego i obietnice władz opiszemy w oddzielnych aktualnościach.

Góra Kalwaria: Burmistrz gminy Barbara Samborska, ma nadzieję na efektywną współpracę z radą gminy, a także lepsze kontakty ze starostwem powiatowym. Przed gminą nie tylko szereg własnych inwestycji, ale także perspektywa dwóch obwodnic, które planuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oraz Zarząd Dróg Wojewódzkich. Burmistrz Samborska zapowiada dalsze inwestycje kanalizacyjne, które obejmują południową część gminy. Planuje modernizacje dróg, rozbudowę szkoły w Cendrowicach, a także zwraca uwagę na deficyty w budownictwie komunalnym. Choć gmina nie ma na to bezpośredniego wpływu, burmistrz bardzo liczy, że w ciągu rozpoczynającej się kadencji uda się zagospodarować mienie, po dawnej jednostce wojskowej. Bardzo ciepło odnosi się do projektu lokalizacji szpitala w Górze Kalwarii. Będzie także się starać o wizualną poprawę estetyki miasta.

Jesteśmy ciekawi, czy obietnice i dzisiejsze zapowiedzi zostaną spełnione przez czteroletnią kadencję. Przy kolejnych wyborach samorządowych w powiecie piaseczyńskim powrócimy do tych aktualności.

źródło: opracowanie własne na podstawie informacji w drukowanym wydaniu tygodnika regionalnego: Kurier Południowy.
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie