Informacje21 lutego 2007, 00:00,

III Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wójt Gminy Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Lesznowoli oraz UKS Iwiczna serdecznie zapraszają na III Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola. Turniej odbędzie się: 25 lutego 2007 r. - niedziela, w Hali Sportowej w £azach, ul. Ks. Słojewskiego 1. Turniej rozpoczyna się o godzinie 10:00.

Na III Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo, przewidywana jest obecność Jarosława Lewaka - olimpijczyk z Atlanty i Sydney, srebrny medalista Mistrzostw Europy w 1994 roku. Zapraszamy!

autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Wielki sukces kick boxerów KS Piaseczno we Włoszech

Udostępnij

14 medali w tym 4 złote zdobyli zawodnicy KS Klubu Sportowego Piaseczno w silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju Golden Gloves w Mareno di Piave, wygrywając w sumie 51 walk. Zawodnicy naszej Sekcji zdobyli aż 8 medali. To co wczoraj wydawało się niemożliwe dziś stało się rzeczywistością. Odnieśliśmy jeden z największych sukcesów w historii polskiego semi contactu i to w jaskini lwa.

Złote medale zdobyli: Dorota Godzina (semi 60 kg), Piotr Bąkowski (semi 57 kg) i Mariusz Niziołek (semi 84 kg) w konkurencjach indywidualnych,jednak największą sensacją i niespodzianką zawodów było zwycięstwo w prestiżowej konkurencji drużynowej "double team" naszego żeńskiego duetu SPEC POLAND TEAM w składzie: Emilia Szabłowska i Dorota Godzina. W finale dziewczyny zmusiły do kapitulacji szwajcarsko-włoski Bestfighter team będący zdecydowanym faworytem gospodarzy.

Ponadto brązowe medale zdobyli: Aleksandra Dolińska (semi,light 50 kg), Anna Słowik (light+70 kg), Emilia Szabłowska (semi 60 kg), Marika Markiewicz (semi +70 kg), Piotr Bąkowski (semi 63 kg),2x Krzysztof Zakrzewski (semi -65,-70 kg kolorowe pasy) oraz Piotr Bąkowski + Wojciech Ołtarzewski (double team semi), Rafał Prażmo + Krzysztof Zakrzewski (double team semi).

Na turnieju Golden Gloves za zwycięstwo oprócz nagród finansowych zawodnicy otrzymali Złote Rekawice. Dwie pary wywalczyła Dorota Godzina - indywidualnie i w konkurencji Double Team wraz z Emilią Szabłowską. Panowie też nie zawiedli. Piotr Bąkowski i Mariusz Niziołek wygrali swoje kategorie wagowe. Na zdjęciu "złota" czwórka wraz z trenerem Piotrem Siegoczynskim.

autor/źródło: GRATULUJEMY! Redakcja prywatnego serwisu informacyjnego powiatu piaseczyńskiego
Tematy:Piaseczno