Informacje7 października 2018, 07:00,

III Maraton Sztafet Powiatu Piaseczyńskiego

7 października 2018 roku w godz. 9.00-15.00 zapraszamy na III Maraton sztafet Powiatu Piaseczyńskiego, który odbędzie się na terenie LKS Jedność Żabieniec koło Piaseczna. Pierwsza i druga edycja EKIDEN cieszyła się dużą popularnością wśród firm, które wystawiły swoich najmocniejszych zawodników w sześcioosobowych drużynach. W tym roku zapraszamy na trzecią edycję Maratonu Powiatu Piaseczyńskiego Sztafet.

MARATON SZTAFET POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Zawodnicy będą mieli do pokonania łącznie trasę 42 km 195 m, która podzielona została na sześć odcinków: 7 195 + 10 km + 10 km + 5 km + 5 km + 5 km. Bieg odbędzie się na pętli o długości 2,5 km. Start zaplanowano na terenie LKS Jedność Żabieniec koło Piaseczna. Drużyny podzielono na klasyfikację męską, żeńską i mix. Zwycięskie drużyny otrzymają trofea sportowe i nagrody. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg, otrzymają pamiątkowe medale, napoje i poczęstunek. EKIDEN to wydarzenie dla całej rodziny. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla młodszych i starszych, w tym stoiska wystawowe, występy artystyczne, konkursy z nagrodami i strefę gastronomiczną.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

MARATON SZTAFET POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Zapisy na stronie http://www.entretiming.pl/ekiden-piaseczno/ Regulamin dostępny na stronie: http://www.kondycja.com.pl/aktywnosci/maraton-powiatu-piaseczynskiego-sztafet/#Regulamin

Informacje3 października 2018, 16:00,

Rodzinny Klub Filmowy w Piasecznie

3 października 2018 roku o godz. 18.00 w Rodzinnym Klubie Filmowym w ramach projektu "Mój przyjaciel film" odbędzie się pokaz filmu pt. „NOWY” w reżyserii R.Rosenberga. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp wolny.

RODZINNY KLUB FILMOWY W PIASECZNIE

"Mój przyjaciel film", czyli Rodzinny Klub Filmowy to otwarte spotkania filmowe oraz warsztaty artystyczno-psychoedukacyjne dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Celem projektu jest włączenie filmu w wychowanie młodych ludzi, w tym w kształtowanie kompetencji wychowawczych u osób za nich odpowiedzialnych , rodziców i opiekunów. By realizować ten cel zostało stworzone cykliczne wydarzenie dla dzieci, młodzieży i rodziców, które włączają film w proces kształtowania się, rozumienia emocji i relacji międzyludzkich u młodych ludzi, oraz w ich dialog z opiekunami.
Po projekcji zapraszamy do dyskusji o tym czym jest odmienność, rówieśnicza presja i prawdziwa przyjaźń.
Organizatorzy: Fundacja „Generator”, Centrum Kultury w Piasecznie. Projekt dofinansowywany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Zapisy na warsztaty dzieci (ilość miejsc ograniczona)
katarzyna.resiak@kulturalni.pl tel 519 388 690
Serdecznie zapraszamy.

RODZINNY KLUB FILMOWY W PIASECZNIE