Informacje6 października 2018, 10:00,

III Gminne Święto Latawca w Górze Kalwarii

6 października 2018 roku o godz. 12.00 jak co roku  odbędą się zawody na własnoręcznie przygotowanych latawcach oraz tych przygotowanych w trakcie imprezy. Miejsce: Boisko Stadionu w Górze Kalwarii.

III GMINNE ŚWIĘTO LATAWCA W GÓRZE KALWARII
Zabierzcie ze sobą dziadków, ciocie, rodzeństwo i znajomych by wspólnie się pobawić.
Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu: Piotr Milewski - p.milewski@kulturagk.pl; tel. 506 788 690

III GMINNE ŚWIĘTO LATAWCA W GÓRZE KALWARII

Informacje6 października 2018, 09:00,

XIII Tataspartakiada Dobrej Woli 2018

6 października 2018 roku o godz. 11.00 rozpocznie się XIII Tataspartakiada Dobrej Woli 2018. Miejsce: hala sportowa Łazy ul Ks. Słojewskiego 1. XIII edycja Imprezy sportowo-artystyczno-rodzinnej promującej rolę ojca w wychowaniu i opiece nad niepełnosprawnym człowiekiem. Pod honorowym patronatem Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy Więcej o poprzednich edycjach na www.dobrawola.org.pl w datach październikowych lat ubiegłych lub na FB.