Informacje27 kwietnia 2015, 17:00,

III Forum Organizacji Pozarządowych

Szanowni Państwo! W celu dalszego rozwoju współpracy pomiędzy Gminą Piaseczno a organizacjami pozarządowymi, zapraszam na spotkanie - III Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się dnia 27 kwietnia 2015 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno (UMiG przy ul. Kościuszki 5 w Piasecznie), o godz. 17.00

III Forum Organizacji Pozarządowych

Przewidywany program spotkania:
- prezentacja Zespołu Konsultacyjnego ds. NGO przy Burmistrzu Piaseczna i jego działalności
- omówienie zadań realizowanych przez organizacje pozarządowe
- dotacje z budżetu gminy – źródło finansowania organizacji pozarządowych
- wybory przedstawicieli organizacji pozarządowych do Zespołu Konsultacyjnego na nową kadencję
- dyskusja
- zamknięcie spotkania

Serdecznie zapraszam,
Hanna Kułakowska-Michalak
II Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=8245
Informacje16 maja 2015, 14:00,

Jubileusz Krauzówki w Piasecznie

Dnia 16 maja 2015 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie, al. Kasztanów 12 05-501 Piaseczno odbędzie się uroczystość z okazji sześćdziesiątej rocznicy istnienia szkoły i dwudziestej rocznicy nadania szkole imienia. Szkoła ma bogatą i barwną historię; swój początek bierze od tajnych kompletów organizowanych na terenie Zalesia Dolnego w latach 1939-1945. Po zakończeniu wojny funkcjonowała w prywatnych domach założycieli, aż do 8 maja 1954 roku, kiedy to rozpoczęto budowę nowego budynku, w którym Krauzówka mieści się do dziś. Cała zalesiańska społeczność, nauczyciele, uczniowie i rodzice oraz absolwenci są ze sobą bardzo zżyci, często angażują się we wspólne projekty, chętnie współpracują. Szkoła odgrywa ważną rolę w środowisku lokalnym stąd nasze zaangażowanie i szczególny charakter tego wydarzenia.

Jubileusz Krauzówki w Piasecznie

14.00 Msza św. w intencji zmarłych nauczycieli i absolwentów w Kościele p. w. NMP Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym, ul. Modrzewiowa
15.30 Część oficjalna i występ uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w gmachu szkoły
16.30 Spotkanie gości i absolwentów