Informacje30 października 2017, 09:00,

III edycji konkursu Perła Mazowsza 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji konkursu Perła Mazowsza 2017. Podobnie jak w roku ubiegłym każdy może zgłosić kandydata na Perłę w kategoriach Przedsiębiorstwo, Sport i Wydarzenia.

III EDYCJI KONKURSU PERŁA MAZOWSZA 2017

Zgłoszenia dokonać można w prosty sposób, wypełniając formularz na stronie www.perlymazowsza.pl lub wrzucając wypełniony formularz do urn w każdej gminie powiatu piaseczyńskiego (w Piasecznie urna postawiona jest przy wejściu do Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno). Zgłoszenia zbierane są do 31 października 2017 r.

Dla tych, którzy w sposób najciekawszy uzasadnią dlaczego ich kandydat powinien wziąć udział w konkursie, będą czekały atrakcyjne nagrody – vouchery, karnety, bilety i wiele innych. Pula nagród w tym roku to 25 000 zł.

Perły Mazowsza integrują lokalną społeczność z organizacjami samorządowymi i przedsiębiorcami, pozwalają na docenienie lokalnych firm i wydarzeń. Celem konkursu jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych ofert turystycznych oraz wydarzeń organizowanych w regionie. Statuetka Perły Mazowsza dowodzi nie tylko o wysokiej jakości świadczonych usług i zaangażowaniu, lecz przede wszystkim świadczy o docenieniu firmy, wydarzenia czy sportowca przez osoby z lokalnej społeczności.

KATEGORIE

PERŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Wyłoni przedsiębiorstwa, które swoimi wynikami ekonomicznymi oraz aktywną społeczną postawą wyróżnia się w powiecie i zyskuje poparcie mieszkańców. Z każdej gminy jedna firma zostanie nagrodzona tytułem „Perły przedsiębiorczości 2017”. Wśród laureatów nagród gminnych wyłoniona zostanie „Perła przedsiębiorczości powiatu piaseczyńskiego 2017”.

PERŁA MAZOWSZA
W tej części wyróżnione zostanie wydarzenie (np. akcje plenerowe, festiwale, konkursy) bądź oferta turystyczna (np. miejsce, usługa, danie itp.). Z każdej gminy jedna oferta turystyczna bądź wydarzenie zostanie nagrodzone tytułem „Perła Mazowsza 2017”.

PERŁA SPORTU
Wyłoni najpopularniejszego sportowca – promotora sportu, drużynę, sekcję lub klub Powiatu Piaseczyńskiego. Kto waszym zdaniem powinien otrzymać takie wyróżnienie?. Z każdej gminy jeden sportowiec/klub/trener zostanie nagrodzony tytułem „Perła Sportu 2017”. Tytuł „Perła Sportu Powiatu 2017” otrzyma sportowiec/klub/trener, który uzyska najwięcej głosów oraz punktów na podstawie przesłanej ankiety.

HARMONOGRAM
• 19 września – ogłoszenie konkursu
• 19 września godz. 08.00 – 31 października godz. 23.59 – zbieranie zgłoszeń
• 14 listopada – spotkanie Kapituły
• 21 listopada godz. 08.00 – ogłoszenie listy nominowanych, rozpoczęcie głosowania
• 23 lutego godz. 20.00 – zakończenie głosowania
• Luty / Marzec – uroczysta gala wręczenia nagród

URNY DO TRADYCYJNYCH ZGŁOSZEŃ PAPIEROWYCH

Tradycyjne zgłoszenia papierowe wrzucane do urn umieszczonych w każdym urzędzie gminy (formularze dostępne przy urnach lub w biurze promocji każdej z gmin):

Piaseczno: Urząd Miasta i Gminy, ul. Kościuszki 5
Piaseczno: Dom Kultury, ul. Kościuszki 49
Piaseczno: Redakcja Przeglądu Piaseczyńskiego, ul. Sierakowskiego 12A
Góra Kalwaria: Ratusz, ul. Ratuszowa 1
Góra Kalwaria: Ośrodek Kultury, ul. Białka 9
Konstancin-Jeziorna: Urząd Miasta i Gminy, ul. Warszawska 32
Konstancin-Jeziorna: Konstanciński Dom Kultury „Hugonówka”, ul. Mostowa 15
Tarczyn: Urząd Miejski, ul. Juliana Stępkowskiego 17
Tarczyn: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Juliana Stępkowskiego 17
Lesznowola: Urząd Gminy, ul. Gminna 60
Lesznowola: Centrum Edukacji i Sportu, ul. Kwiatowa 28, Mysiadło
Prażmów: Urząd Gminy, ul. Piotra Czołchańskiego 1

Więcej informacji na:
www.perlymazowsza.pl
www.facebook.com/KonkursPerlyMazowsza/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje31 października 2017, 19:00,

Morsoween na Górkach Szymona


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

31 października 2017 roku o godz. 20:00 odbędzie się Morsoween na Górkach Szymona. Czy Morsy są straszne? Mogą być! Zapraszamy na jedyne takie morsowanie, Morsoween w Piasecznie! Morsy zmiencie się w Zombie, Wiedźmy i Potwory! Dużo krwi i strachu niechaj będzie! Weźmy dynie i świece i zamieńmy morsowisko w Tamten Świat! Zapraszamy! https://www.facebook.com/events/504267956599331/

MORSOWEEN NA GÓRKACH SZYMONA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie