Informacje11 lipca 2013, 00:00,

II ZLOT ROWEROWY KRAINY JEZIORKI 2013

Po raz drugi rowerzyści z 10 gmin Krainy Jeziorki będą mieli okazję do przeżycia rowerowej przygody i spotkania się w gronie miłośników jednośladów. Drugi Zlot organizowany przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki odbędzie się w Agroturystyce pod Kogutem w Krępie (gm. Prażmów). Zlot odbędzie się 14 lipca 2013 roku o godz. 13:00.

ZLOT ROWEROWY KRAINY JEZIORKI 2013

To miejsce, niedaleko serca Krainy Jeziorki, do którego większość cyklistów będzie mieć w miarę porównywalną odległość. Choć tym razem cykliści z Grójca, Pniew i Mszczonowa będą mieli nieco dłuższą drogę. Na miejscu dla osób, które zgłoszą się mejlowo na Zlot do 10 lipca przewidziano kiełbaski z grilla! W programie imprezy także konkursy zręcznościowe z nagrodami oraz wspólny przejazd przez miejscowość Krempa o godz. 14:45. Udział w imprezie jest bezpłatny - wystarczy wysłać mejla (strzyzewski@piaseczno.eu) o planowanym dotarciu na Zlot i podaniu liczby uczestników. Koniecznie należy zabrać coś na komary, mogą przydać się też zapasowe dętki, pompka i oświetlenie roweru. Choć mamy nadzieję, że nie będzie takiej konieczności, aby ich użyć.

ZLOT ROWEROWY KRAINY JEZIORKI 2013

Zasady organizacyjne: Cykliści indywidualni organizują swój dojazd do miejsca Zlotu we własnym zakresie. Natomiast osoby zainteresowane wyjazdem grupowym z Grójca (Stowarzyszenie WGR KiS), Piaseczna (Chodź na rower), Konstancina - Jeziorny (Rowerowy Konstancin – www.facebook.com/RowerowyKonstancin) oraz Góry Kalwarii (wyjazd spod Ratusza w Górze Kalwarii o godz. 10:30) proszone są o bezpośredni kontakt z cyklistami z tych miejscowości. Każdy z uczestników dojeżdża na własną odpowiedzialność. W razie dużej niepogody kolejny Zlot 25 sierpnia w Czersku na zamku! Do zobaczenia na szlaku.
autor/źródło: Arkadiusz Strzyżewski - Kraina Jeziorki www.krainajeziorki.pl

Informacje11 lipca 2013, 00:00,

Zamknięcie ul. Powstańców Warszawy na czas położenia ostatniej warstwy nawierzchni

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno informuje o harmonogramie zamknięcia ul. Powstańców Warszawy na czas wbudowywania ostatniej warstwy nawierzchni. Prace zaplanowane są w dniach od 19 do 21 lipca 2013 roku. Wykonawca jest zobowiązany do poinformowania mieszkańców o planowanym zamknięciu remontowanej ul. Powstańców Warszawy.

Zamknięcie Powstańców Warszawy na czas wbudowywania ostatniej warstwy nawierzchni

19 lipca 2013 r. (piątek) - w drugiej połowie dnia zostanie zamknięty odcinek od ul. Tukanów do ul. Sikorskiego wraz ze skrzyżowaniem. Otwarcie odcinka nastąpi 20/07/2013r. o godzinie 6:00 rano.
20 lipca 2013 r. (sobota) od godziny 6:00 do 21 lipca 2013 r. (niedziela) do godziny 6:00 zostanie zamknięty odcinek od al. Jana Pawła II do ul.Sikorskiego.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno