Informacje4 listopada 2018, 06:00,

II tura wyborów na burmistrza Piaseczna - Putkiewicz vs. Ołdakowski


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W wyborach przeprowadzanych 21 października żaden z 4 kandydatów nie został wybrany na Burmistrza Piaseczna, ponieważ nie otrzymał więcej niż połowę ważnie oddanych głosów. W dniu 4 listopada 2018 roku zostanie przeprowadzone ponowne głosowanie na dwóch kandydatów, którzy otrzymali największą liczbę ważnych głosów.

II TURA WYBORÓW NA BURMISTRZA PIASECZNA

PUTKIEWICZ Daniel Stanisław (KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA), który w pierwszej turze wyborów otrzymał 17161 głosów (48,80%) powalczy z OŁDAKOWSKI Wojciech Jerzy (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ), który w I turze otrzymał 8138 głosów (23,14%).

Głosowanie zostanie przeprowadzone 4 listopada 2018 roku w godz. od 7.00 do 21.00 w tych samych lokalach wyborczych, co w dniu 21 października. Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/654406384927512/ Zapisz sobie termin i idź na wybory samorządowe 4 listopada.

II TURA WYBORÓW NA BURMISTRZA PIASECZNA

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

29 października 2018 roku o godz. 18:30 odbędzie się debata kandydatów na stanowisko Burmistrza Piaseczna, w związku z II tura wyborów samorządowych. Organizatorem debaty jest lokalna gazeta: Przegląd Piaseczyński. W debacie weźmie udział dwóch kandydatów na burmistrza, którzy zdobyli największa liczbę głosów tj.: Daniel Putkiewicz oraz Wojciech Ołdakowski. Miejsce: sala konferencyjna w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wydarzenie dotyczące debaty na fb: https://www.facebook.com/events/1925825244122631/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 października 2018, 17:00,

Sztuka mówi – pokaz filmu Geniusz w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 października 2018 roku o godz. 19.00  w ramach cyklu filmów o sztuce - Sztuka mówi, zaprezentowany zostanie film „Geniusz” z 2016 r. w reż. Michaela Grandage, połączony ze spotkaniem z Anną Dziewit-Meller. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp wolny. Zapraszamy.

SZTUKA MÓWI – POKAZ FILMU GENIUSZ W PIASECZNIE

„Geniusz” – oparta na faktach historia życia Maxa Perkinsa (Colin Firth) i jego przyjaźni z Thomasem Wolfem (Jude Law). Max jest redaktorem literackim, który zajmuje się wyszukiwaniem i wspieraniem pisarzy. Znajduje młodych, niedoświadczonych artystów, by z jego pomocą stali się gwiazdami wielkiego kalibru. W ten sposób świat słyszy o Hemingwayu, Fitzgeraldzie czy Wolfie. Ten ostatni staje się nie tylko podopiecznym Maksa, ale także jego wielkim przyjacielem. (źródło: filmweb)
Anna Dziewit-Meller – pisarka i dziennikarka. Współautorka (z Agnieszką Drotkiewicz) tomów wywiadów “Głośniej! Rozmowy z pisarkami” i “Teoria trutnia i inne. Rozmowy z mężczyznami”, a także bestsellerowej reporterskiej książki o Gruzji “Gaumardżos, opowieści z Gruzji” (Nagroda Magellana 2011), napisanej wspólnie z Marcinem Mellerem. W 2012 roku ukazała się jej debiutancka powieść “Disko”, nominowana do Nagrody Literackiej “Gryfia”.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie