Informacje7 sierpnia 2016, 10:00,

II Piaseczyńskie Śniadanie na Trawie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


7 sierpnia 2016 roku odbędzie się drugie w historii miasta Piaseczyńskie Śniadanie na Trawie. Podczas tego plenerowego wydarzenia zaplanowanego w godz. 10.00 - 18.00 będzie okazja do zwolnienia tempa, relaksu, odpoczynku na leżakach przy pysznej kawie.

II PIASECZYŃSKIE ŚNIADANIE NA TRAWIE

Podczas Śniadania na Trawie będziesz miał okazję spróbować ekologicznych specjałów lokalnych restauracji. Czekają również warsztaty mydlarskie, vintage & redesign czy kolorowanki antystresowe, zajęcia z relaksacji, joga na świeżym powietrzu i masaże. Dla chętnych „łamania głowy” wypożyczalnia gier „Giermek” przygotowała pudełka z popularnymi i lubianymi grami. W cieniu drzew na kocu będzie można rozegrać rodzinnie i ze znajomymi kilka ekscytujących rozgrywek planszowych.

Wszystko po to, byś mógł odpocząć przy śpiewie ptaków i w błogiej ciszy. Tego dnia nie licz na gwar w Parku Miejskim. Zadbamy o chill-out i spokojny nastrój przy filiżance dobrej kawy, na jednym z leżaków lub koców. Dla chętnych będzie także możliwość rozmowy z specjalistami z dziedziny fitness czy jogi, którzy opowiedzą o tym, jak obniżyć stres w codziennym życiu.

Dla młodzieży i dorosłych Młodzieżowa Rada Gminy stworzy jedyną w swoim rodzaju Strefę Active, w której będzie można zagrać w badmintona, wziąć udział w zawodach w przeciąganiu liny i spędzić czas relaksując się aktywnie.

Szczegółowe godziny warsztatów i inne informacje znaleźć można na stronie wydarzenia na fb, link: https://www.facebook.com/events/523093717877049/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 sierpnia 2016, 08:00,

Zamknięcie ul. Lipowej w Głoskowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W dniach 9 - 12 sierpnia 2016 roku z powodu remontu zamknięta będzie dla ruchu ul. Lipowa w Głoskowie, na odcinku od Szkolnej do Asfaltowej. Objazd ulicami: Asfaltową, Gościniec, Rybną lub Zieloną, Radnych, Millenium. Za utrudnienia przepraszamy.

ZAMKNIĘCIE UL. LIPOWEJ W GŁOSKOWIE

Starostwo Powiatowe w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie