Informacje9 czerwca 2017, 17:30,

II OFF-spring Festival Piaseczno 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dniach 9-11 czerwca 2017 roku zapraszamy na II OFF-spring Festival w Piasecznie. OFF-spring Festival to impreza plenerowa dedykowana tym mieszkańcom naszego miasta, którzy szukają kolorowych i interesujących przeżyć artystycznych. Na trzy dni Piaseczno zmienia się w tętniące teatrem i muzyką miasteczko festiwalowe, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

II OFF-SPRING FESTIVAL PIASECZNO 2017

Program II edycji festiwalu OFF-spring:
9 czerwca 2017 piątek:

19:30 – spektakl teatru tańca „5dm3” – Anna Kamińska, Patryk Durski – Rynek
20:00 – koncert Earl Jacob i Zbóje , koncert PALBOPAVO i Ludziki - Rynek
22:15- spektakl Kanabasis – teatr Limen ( taniec butoh) - parking miejski ul. Puławska ( vis a vis PZU)
10 czerwca 2017 sobota:
13:00 – „Powtórzenie – instalacja miejska” – Maciej Kuźmiński Company - bazarek , ul. Szkolna
20:00 – „Dźwiękowiązałka” - Sambor Dudziński - Rynek
21:00 - „Powtórzenie – instalacja miejska” – Maciej Kuźmiński Company - start na Rynku
22:00- „Poza czasem” – Teatr AKT” - Parking Miejski , ul. Sierakowskiego
• Poza tym - Żywe Rzeźby- teatr LOS FUEGOS oraz warsztaty – TAKI MYK ( sitodruk na torbach)
11 czerwca 2017 niedziela:
12:15 – Spektakl dla dzieci i rodziców „Cyrk podróżnych mimów” oraz niespodzianka dla najmłodszych – Teatr Los Fuegos –Rynek
20:30 – koncert zespołu „ ŻAL” – Rynek
21:30 –akrobatyka powietrzna – Magdalena Sztencel - Parking Miejski , ul. Sierakowskiego
22:00 – „B-ubu” – Fundacja Sztuka Ciała - Parking Miejski , ul. Sierakowskiego

II OFF-SPRING FESTIVAL PIASECZNO 2017

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Podczas II OFF-spring Festival Piaseczno wystąpią:
Earl Jacob – (Jakub Sadowski), od 2005 roku współtworzy Tisztelet Sound. Od 2009 członek formacji Pablopavo i Ludziki. Od 2010 do 2013 śpiewał w zespole The Bartenders. Jego solowa płyta to"Warto rozrabiać"

Pablopavo - Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba-lan. Autor 4 solowych płyt. Laureat Paszportu „Polityki”

Teatr Limen - Prowadzony przez Sylwię Hanffpionierkę i najbardziej rozpoznawalną tancerkębutoh w Polsce od 2002 r. jest jedynym tego typu teatrem butoh w Polsce. Występował na wielu międzynarodowych festiwalach, otrzymał nagrody na konkursach teatralnych i tanecznych

Anna Kamińska i Patryk Durski - duet zdobył I miejsce na konkursie choreograficznym „Source of the dance” w ramach festiwalu Scena Otwarta 2016 w Tarnowie. Absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

Sambor Dudziński – polski aktor teatralny, wokalista i kompozytor,multiinstrumentalista, twórca własnych projektów (spektakli, koncertów, happeningów), współtwórca Formacji Chłopięcej Legitymacje. Nagradzany na wielu festiwalach. Wykłada piosenkę na Wydziale Lalkarskim wrocławskiej PWST.

Teatr AKT - jest jedną z nielicznych grup teatralnych w Polsce, konsekwentnie uprawiających od wielu lat swój autorski teatr. Nie jest teatrem repertuarowym. Przedstawienia sceniczne, plenerowe, parady uliczne, pokazy ogniowe, a także specjalnie przygotowywane projekty artystyczne, prezentowane są podczas festiwali teatralnych oraz wszelkiego rodzaju imprez kulturalnych na terenie całej Europy.

Maciej Kuźmiński Company - Dyptyk Różnica i Powtórzenie, złożony z radykalnie różniących się od siebie spektakli, jest pełnometrażowym debiutem Kuźmińskiego. Inspirację stanowiła "Różnica i Powtórzenie" - książka uznawana za magnum opus GillesaDeleuze'a. Choreografia -Maciej Kuźmiński, taniec Daniela Komędera i Agnieszka Bednarz

Teatr Los Fuegos - krakowska grupa artystów ulicznych, która od ponad 10 lat bawi i zadziwia. Specjaliści od występów z ogniem, pasjonaci sztuk kuglarskich, żonglerki, ekwilibrystyki i pantomimy. Na swoim koncie mają setki występów w najprzeróżniejszych częściach Polski i świata

ŻAL - warszawski duet elektroniczno - wokalno - gitarowy (Jakub Buchner i Aleksander Żurowski) Wintydżową taneczną elektronikę rodem z lat 80 okraszają brudnymi gitarowymi solówkami. 1 czerwca chłopcy wydają swoją pierwszą LP Teodor nakładem niezależnego wydawnictwa SeriousRecords.

Fundacja Sztuka Ciała - powstała w 2009 roku w Warszawie założona z inicjatywy osób zajmujących się pantomimą. Realizuje projekty we współpracy z artystami z kraju i zza granicy. Pomysłodawczynią i założycielką fundacji jest wieloletnia aktorka teatr Mimo Katarzyna Markowska.

Magdalena Sztencel - tancerka, akrobatka, półfinalistka IV edycji programu „Mam Talent”. Jako pierwsza w Polsce założyła wyspecjalizowaną szkołę tańca w powietrzu – Aerial Dance Studio.

Taki Myk - (Wojciech Wiśniewski) Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Z graffiti związany od 1995 roku. Od wielu lat prowadzi również zajęcia i warsztaty związane ze sztuką ulicy, graffiti i sitodrukiem.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 maja 2017, 14:00,

O słowiku i cesarzu Pik Piku - Bajkowa Niedziela Łazy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 maja 2017 r. o godz. 16.00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: O słowiku i cesarzu Pik Piku. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8. Adaptacja znanej wszystkim bajki Andersena mówiącej o tym, że czasem to, co małe i niepozorne okazuje się najbardziej wartościowe. A kolorowe błyskotki dają tylko chwilową radość. Opowieść o miłości i przyjaźni. Piękne lalki i chińskie dekoracje. A morał całkiem współczesny. Przedstawienie interaktywne.

O SŁOWIKU I CESARZU PIK PIKU - BAJKOWA NIEDZIELA ŁAZY

O SŁOWIKU I CESARZU PIK PIKU - BAJKOWA NIEDZIELA ŁAZY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie