Informacje9 czerwca 2017, 17:30,

II OFF-spring Festival Piaseczno 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dniach 9-11 czerwca 2017 roku zapraszamy na II OFF-spring Festival w Piasecznie. OFF-spring Festival to impreza plenerowa dedykowana tym mieszkańcom naszego miasta, którzy szukają kolorowych i interesujących przeżyć artystycznych. Na trzy dni Piaseczno zmienia się w tętniące teatrem i muzyką miasteczko festiwalowe, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

II OFF-SPRING FESTIVAL PIASECZNO 2017

Program II edycji festiwalu OFF-spring:
9 czerwca 2017 piątek:

19:30 – spektakl teatru tańca „5dm3” – Anna Kamińska, Patryk Durski – Rynek
20:00 – koncert Earl Jacob i Zbóje , koncert PALBOPAVO i Ludziki - Rynek
22:15- spektakl Kanabasis – teatr Limen ( taniec butoh) - parking miejski ul. Puławska ( vis a vis PZU)
10 czerwca 2017 sobota:
13:00 – „Powtórzenie – instalacja miejska” – Maciej Kuźmiński Company - bazarek , ul. Szkolna
20:00 – „Dźwiękowiązałka” - Sambor Dudziński - Rynek
21:00 - „Powtórzenie – instalacja miejska” – Maciej Kuźmiński Company - start na Rynku
22:00- „Poza czasem” – Teatr AKT” - Parking Miejski , ul. Sierakowskiego
• Poza tym - Żywe Rzeźby- teatr LOS FUEGOS oraz warsztaty – TAKI MYK ( sitodruk na torbach)
11 czerwca 2017 niedziela:
12:15 – Spektakl dla dzieci i rodziców „Cyrk podróżnych mimów” oraz niespodzianka dla najmłodszych – Teatr Los Fuegos –Rynek
20:30 – koncert zespołu „ ŻAL” – Rynek
21:30 –akrobatyka powietrzna – Magdalena Sztencel - Parking Miejski , ul. Sierakowskiego
22:00 – „B-ubu” – Fundacja Sztuka Ciała - Parking Miejski , ul. Sierakowskiego

II OFF-SPRING FESTIVAL PIASECZNO 2017

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Podczas II OFF-spring Festival Piaseczno wystąpią:
Earl Jacob – (Jakub Sadowski), od 2005 roku współtworzy Tisztelet Sound. Od 2009 członek formacji Pablopavo i Ludziki. Od 2010 do 2013 śpiewał w zespole The Bartenders. Jego solowa płyta to"Warto rozrabiać"

Pablopavo - Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba-lan. Autor 4 solowych płyt. Laureat Paszportu „Polityki”

Teatr Limen - Prowadzony przez Sylwię Hanffpionierkę i najbardziej rozpoznawalną tancerkębutoh w Polsce od 2002 r. jest jedynym tego typu teatrem butoh w Polsce. Występował na wielu międzynarodowych festiwalach, otrzymał nagrody na konkursach teatralnych i tanecznych

Anna Kamińska i Patryk Durski - duet zdobył I miejsce na konkursie choreograficznym „Source of the dance” w ramach festiwalu Scena Otwarta 2016 w Tarnowie. Absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

Sambor Dudziński – polski aktor teatralny, wokalista i kompozytor,multiinstrumentalista, twórca własnych projektów (spektakli, koncertów, happeningów), współtwórca Formacji Chłopięcej Legitymacje. Nagradzany na wielu festiwalach. Wykłada piosenkę na Wydziale Lalkarskim wrocławskiej PWST.

Teatr AKT - jest jedną z nielicznych grup teatralnych w Polsce, konsekwentnie uprawiających od wielu lat swój autorski teatr. Nie jest teatrem repertuarowym. Przedstawienia sceniczne, plenerowe, parady uliczne, pokazy ogniowe, a także specjalnie przygotowywane projekty artystyczne, prezentowane są podczas festiwali teatralnych oraz wszelkiego rodzaju imprez kulturalnych na terenie całej Europy.

Maciej Kuźmiński Company - Dyptyk Różnica i Powtórzenie, złożony z radykalnie różniących się od siebie spektakli, jest pełnometrażowym debiutem Kuźmińskiego. Inspirację stanowiła "Różnica i Powtórzenie" - książka uznawana za magnum opus GillesaDeleuze'a. Choreografia -Maciej Kuźmiński, taniec Daniela Komędera i Agnieszka Bednarz

Teatr Los Fuegos - krakowska grupa artystów ulicznych, która od ponad 10 lat bawi i zadziwia. Specjaliści od występów z ogniem, pasjonaci sztuk kuglarskich, żonglerki, ekwilibrystyki i pantomimy. Na swoim koncie mają setki występów w najprzeróżniejszych częściach Polski i świata

ŻAL - warszawski duet elektroniczno - wokalno - gitarowy (Jakub Buchner i Aleksander Żurowski) Wintydżową taneczną elektronikę rodem z lat 80 okraszają brudnymi gitarowymi solówkami. 1 czerwca chłopcy wydają swoją pierwszą LP Teodor nakładem niezależnego wydawnictwa SeriousRecords.

Fundacja Sztuka Ciała - powstała w 2009 roku w Warszawie założona z inicjatywy osób zajmujących się pantomimą. Realizuje projekty we współpracy z artystami z kraju i zza granicy. Pomysłodawczynią i założycielką fundacji jest wieloletnia aktorka teatr Mimo Katarzyna Markowska.

Magdalena Sztencel - tancerka, akrobatka, półfinalistka IV edycji programu „Mam Talent”. Jako pierwsza w Polsce założyła wyspecjalizowaną szkołę tańca w powietrzu – Aerial Dance Studio.

Taki Myk - (Wojciech Wiśniewski) Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Z graffiti związany od 1995 roku. Od wielu lat prowadzi również zajęcia i warsztaty związane ze sztuką ulicy, graffiti i sitodrukiem.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 maja 2017, 06:00,

Świętuj urodziny Centrum Handlowego Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Już od najbliższej soboty 13 maja Centrum Handlowe Auchan Piaseczno świętuje „odjazdowe urodziny”. Do 28 maja będzie można wygrać atrakcyjne nagrody - bony wycieczkowe oraz kultowe rowery czy elektryczne deskorolki.

ŚWIĘTUJ URODZINY CENTRUM HANDLOWEGO AUCHAN PIASECZNO - ZRÓB ZAKUPY, WYGRAJ WAKACJE

Przez ponad dwa tygodnie Centrum Handlowe Auchan Piaseczno będzie świętować kolejną rocznicę otwarcia obiektu. Tym razem atrakcje odbędą się pod hasłem „odjazdowe urodziny”. By zyskać szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród, wystarczy zrobić zakupy w sklepach galerii handlowej za minimum 50 zł, odwiedzić stoisko konkursowe, zgadnąć, ile słodyczy znajduje się w specjalnej gablocie, pokazać paragon i podać odpowiedź. W konkursie nie biorą udziału paragony z hipermarketu Auchan.

Wśród nagród są dwa bony wycieczkowe o wartości 5000 zł każdy, dwa kultowe miejskie rowery i dwie elektryczne deskorolki. Regulamin zabawy jest dostępny na stronie www.auchapiaseczno.pl. W akcji można wziąć udział w dniach 13-28 maja w godzinach 10-20.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie