Informacje17 czerwca 2017, 07:00,

II Maraton Powiatu Piaseczyńskiego Sztafet


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


17 czerwca 2017 roku, w godz. 9.00-16.00 na terenie LKS Jedność Żabieniec koło Piaseczna odbędzie się II Maraton Powiatu Piaseczyńskiego Sztafet. 

II MARATON POWIATU PIASECZYŃSKIEGO SZTAFET

Pierwsza edycja EKIDEN cieszyła się ogromną popularnością wśród firm, które wystawiły swoich najmocniejszych zawodników w sześcioosobowych drużynach. W tym roku zapraszamy na drugą edycję Maratonu Powiatu Piaseczyńskiego Sztafet.

Zawodnicy będą mieli do pokonania łącznie trasę 42 km 195 m, która podzielona została na sześć odcinków: 7 195 + 10 km + 10 km + 5 km + 5 km + 5 km. Bieg odbędzie się na pętli o długości 2,5 km. Start zaplanowano na terenie LKS Jedność Żabieniec koło Piaseczna. Drużyny podzielono na klasyfikację męską, żeńską i mix. Zwycięskie drużyny otrzymają trofea sportowe i nagrody. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg, otrzymają pamiątkowe medale, napoje i poczęstunek.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

EKIDEN to wydarzenie dla całej rodziny. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla młodszych i starszych, w tym stoiska wystawowe, występy artystyczne, konkursy z nagrodami i strefę gastronomiczną.

Zapisy na Maraton 

Regulamin imprezy pod linkiem

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 maja 2017, 08:00,

Spacer śladami piaseczyńskich Żydów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

29 maja 2017 roku o godzinie 10:00 odbędzie się spacer "Śladami piaseczyńskich Żydów". Zaczynamy w filii Piaseczno-Osiedle krótką prelekcją, a następnie udamy się na wycieczkę po mieście. Zapraszamy! Szczegóły na poniższym plakacie:

SPACER ŚLADAMI PIASECZYŃSKICH ŻYDÓW

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie