Informacje6 grudnia 2018, 09:30,

II Gminny Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej klas I-III Jedność KIDS 2018 w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


6 grudnia 2018 roku o godz. 10.30 odbędzie się II Gminny Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej szkół podstawowych klas I-III Jedność KIDS 2018. Miejsce: hala sportowa GOSiR w Piasecznie, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20. Zapraszamy.

II Gminny Turniej Mikołajkowy w piłce nożnej klas I-III Jedność KIDS 2018 w Piasecznie

Będzie to II edycja turnieju dla dzieci ze szkół gminy Piaseczno, w którym uczestniczą reprezentanci szkół z klas I-III. Wspaniała zabawa dla uczniów nauczania początkowego, gdzie mają szansę pierwszy raz reprezentować szkołę (PIERWSZA REPREZENTACJA). Podczas turnieju nie prowadzona jest klasyfikacja końcowa, wszystkie dzieci będą wygrane.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 grudnia 2018, 18:30,

Recital Magdaleny Smalary - Kobieta do zjedzenia w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

7 grudnia 2018 roku o godz. 19.30 zapraszamy na muzyczny spektakl komediowy Magdaleny Smalary pn.: Kobieta do zjedzenia. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 40 zł. Kup bilet

Recital Magdaleny Smalary - Kobieta do zjedzenia w Konstancinie

Magdalena Smalara w recitalu ,,Kobieta do zjedzenia” opowie o jednej z największych namiętności świata, czyli o jedzeniu. Usłyszymy piosenki napisane specjalnie do tego spektaklu oraz szlagiery w nowych aranżacjach. Nie wszyscy ludzie zastanawiają się nad tym, co jedzą. Niektórym jest to zupełnie obojętne. Warto wiedzieć, że o jedzeniu pisali najwięksi, nadając mu rangę niemal metafizyczną, dość wspomnieć proustowskie Magdalenki. Dziś, kiedy co druga osoba to wybitny smakosz o wiedzy szefa kuchni restauracji z gwiazdką Michelin, jedzenie znowu stało się tematem numer jeden. Będzie zabawnie i lirycznie. Będzie o smakach, o apetytach, o filozofii jedzenia, o proteinach, białkach, skrobiach i o dietach. Aktorka temat zna od podszewki, mając za sobą m.in. terapię odchudzającą u hipnotyzera. Co najważniejsze – klienci rachunek zapłacą przed, więc przykra pointa każdej dobrej kolacji zostanie im oszczędzona.
WYSTĄPIĄ:
Magdalena Smalara – w roli głównej
Urszula Borkowska – fortepian
Wojciech Gumiński – kontrabas
Kompozycje, aranżacje, kierownictwo muzyczne: Urszula Borkowska.
Serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie