Informacje25 sierpnia 2013, 00:00,

II Ekospływ Jeziorką - posprzątajmy Konstancin

Zapraszamy na drugi ekospływ Jeziorką, którego celem jest posprzątanie naszej rzeki na odcinku Konstancina-Jeziorna. Innymi słowy będziemy pływać kajakami i zbierać śmieci! Spotykamy się we wtorek 27 sierpnia 2013 roku o godzinie 16:30 na mostku przy firmie EDEN, wjazd od ulicy Śniadeckich. Spływ potrwa około 2,5 godziny. Po spływie planujemy zrobić ognisko, zapewniamy drewno i patyki, kiełbaski i chleb proszę zabrać ze sobą.

II Ekospływ Jeziorką - posprzątajmy Konstancin

UWAGA! żeby wziąć udział w spływie należy wysłać zgłoszenie na adres czysta.jeziorka@gmail.com z podaniem liczby osób, które chcą wziąć udział w spływie. Udział w spływie jest bezpłatny. Więcej informacji o spływie oraz mapy dojazdu, można znaleźć na facebook: www.facebook.com/events/1382042598690876

autor/źródło: Krzysztof Bajkowski i Jacek Andrzejak

Informacje26 sierpnia 2013, 00:00,

Wycieczka do Sandomierza z GOK Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci i młodzież na wycieczkę do Sandomierza, która odbędzie się 27 sierpnia 2013 roku. Wyjazd rozpocznie się o godz. 7.00. W programie organizatorzy zaplanowali m.in.: zwiedzanie miasta i zamku w Janowcu oraz rejs statkiem po Wiśle. Zapisy przyjmowane są w GOK przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie lub tel. (22) 727-71-96. Cena 35 zł. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy na wycieczkę.

Wycieczka do Sandomierza z GOK Tarczyn
Tematy:Tarczyn