Informacje27 kwietnia 2015, 21:45,

II edycja zawodów kajakowych z Piaseczna do Konstancina-Jeziorny

W piątek 1 maja 2015 roku odbędzie się II edycja zawodów kajakowych z Piaseczna do Konstancina-Jeziorny. Aby sprawdzić swoje siły i umiejętności sterowania kajakiem na Jeziorce można zapisać się na wyścig, organizowany przez Fundację Jeziorka, pod patronatem Burmistrzów Piaseczna oraz Konstancina-Jeziorny, a także Starosty Piaseczyńskiego. Uczestnicy konkurować będą o główną nagrodę o wartości 1500 zł - drona wraz ze szkoleniem z obsługi, ufundowanego przez firmę Videodron.pl. Za 2. i 3. miejsce organizator przewidział nagrody w postaci aparatów fotograficznych o wartości około 400 zł.

II edycja zawodów kajakowych z Piaseczna do Konstancina-Jeziorny

Dla pierwszych 10. obsad piaseczyńska pizzeria Biesiadowo sponsoruje talony na bezpłatną pizzę. Wszyscy uczestnicy natomiast otrzymają pamiątkowe koszulki, sfinansowane przez Gminę Piaseczno. Na mecie na zmęczonych zawodników czekać będzie poczęstunek pierogami, który funduje sklep "DOBRE SMAKI" w Piasecznie przy ul. Jana Pawła 20. Rezerwacje i wpłaty po 70 zł/kajak przyjmuje Jacek Andrzejak z Fundacji Jeziorka, www.kajaki-piaseczno.pl (liczba miejsc ograniczona). Wyścig na rzece Jeziorce rusza z przystani na Górkach Szymona o godz. 10.00.