Informacje7 lipca 2016, 18:01,

IFTM INTERNORM sponsoruje zespół triathlonowy Tri4fun z Piaseczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


IFTM INTERNORM, austriacki producent najwyższej jakości okien i drzwi, sponsoruje amatorski zespół triathlonowy Tri4fun. Oficjalne podpisanie umowy odbyło się 27 czerwca w warszawskim salonie firmy. Pasjonaci triathlonu, z działającego w Piasecznie klubu, otrzymają od IFTM INTERNORM komplet profesjonalnych strojów sportowych.

IFTM INTERNORM SPONSORUJE ZESPÓŁ TRIATHLONOWY TRI4FUN Z PIASECZNA

W imieniu Tri4fun, umowę sponsoringową podpisał Maciej Macewicz – lider grupy oraz doświadczony trener osobisty. - Od zawsze moim konikiem były sporty wytrzymałościowe. W czasach juniorskich z sukcesami trenowałem kolarstwo szosowe oraz piłkę nożną. Obecnie realizuję się jako trener, mniej jako zawodnik. Dlatego postanowiłem założyć amatorski klub Tri4fun zrzeszający ludzi, którzy uwielbiają trudne wyzwania. Przygotowuję zawodników do ekstremalnych startów np. ultramaratonów czy maratonów kolarskich. Przekraczanie granic wraz z postępującym treningiem i starty w coraz trudniejszych zawodach, to moje marzenie sportowe na przyszłość - mówi Maciej Macewicz.

IFTM INTERNORM SPONSORUJE ZESPÓŁ TRIATHLONOWY TRI4FUN Z PIASECZNA

Firma IFTM INTERNORM podarowała sportowcom z Tri4fun 16 kompletów profesjonalnych strojów treningowych: spodenki i koszulki kolarskie, bluzy i kurtki zimowe, kamizelki kolarskie, spodnie oraz nakrycia głowy. Wyposażenie, obok kondycji zawodników, jest niezwykle ważnym elementem w każdym sporcie. Triathlon nie jest wyjątkiem. Przypomnijmy: to dyscyplina, będąca kombinacją pływania, kolarstwa i biegania. Zawodnik kolejno płynie, jedzie na rowerze i biegnie. Czas końcowy obejmuje również zmianę stroju i sprzętu sportowego.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

IFTM INTERNORM SPONSORUJE ZESPÓŁ TRIATHLONOWY TRI4FUN Z PIASECZNA

Jak tłumaczy, Marcin Ksokowski, Dyrektor Zarządzający IFTM INTERNORM, pomysł na wsparcie klubu narodził się z obserwacji zmagańjego „niezniszczalnych” zawodników na jednym z portali społecznościowych. - Sam jestem miłośnikiem sportu. Cieszę się, że IFTM INTERNORM może pomóc ludziom w realizacji swoich pasji. Mam nadzieję, że zawodnicy klubu będą odnosić same sukcesy - komentuje Marcin Ksokowski.

Grupa Tri4fun liczy 16 osób, a jej członkowie pochodzą z całej Polski. Klub na co dzień funkcjonuje w Piasecznie. Strona Tri4fun na fb: www.facebook.com/tri4funpiaseczno

Melania Wojas

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 lipca 2016, 18:41,

Pogotowie Kulturalne czyli Wolny Rynek 2016 w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Szóstego lipca, czyli równo 3 lata od pierwszego, spontanicznego występu, inaugurującego akcję WOLNY RYNEK, na Placu Piłsudskiego pojawił się pomysłodawca tej inicjatywy, Michał Kisielewski, by krótkim, półgodzinnym koncertem rozpocząć kolejny cykl letnich happeningów, które latem 2013 roku zainicjowała KOLOROFONIA. Podobnie jak i w roku ubiegłym, kapryśna aura o mały włos nie pokrzyżowała planów, ale i tym razem pogodna i pozytywna muzyka rozgoniła zbierające się tego dnia nad rynkiem burzowe chmury, pozwalając zebranym wokół fontanny mieszkańcom na kilka dodatkowych chwil relaksu przy muzyce.

POGOTOWIE KULTURALNE CZYLI WOLNY RYNEK 2016 W PIASECZNIE

Występ rozpoczęły najbardziej znane utwory pochodzące z wydanej w ubiegłe lato debiutanckiej płyty, a zakończyły nowe, całkowicie premierowe piosenki, które znaleźć się mają na kolejnym, nadchodzącym niebawem wydawnictwie tego projektu.

Czwarta edycja akcji ma na celu promocję zarówno młodych talentów, w które obfituje lokalna scena, jak i tych mniej znanych artystów, mających na swym koncie doświadczenia sceniczne. O dobór kolejnych uczestników zadba związany z inicjatywą od samego niemal początku i znany z zamiłowania do kultury i wspierania początkujących artystów, Grzegorz Rowiński.

Data i godzina kolejnego spotkania z muzyką nie jest jeszcze znana, gdyż sama formuła cyklu wynika ze spontanicznego charakteru tego wydarzenia i zostawia otwartą furtkę dla kolejnych pasjonatów muzyki chcących współtworzyć tę inicjatywę, którą sami organizatorzy roboczo nazywali... POGOTOWIE KULTURALNE.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

MK

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie