Informacje7 sierpnia 2016, 09:00,

I Turniej Streetball Równy Start

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

7 sierpnia 2016 roku w godzinach 9:00 - 17:00 odbędzie się I Turniej Streetball Równy Start. Zapraszamy na trzeci turniej sportowy w tym roku w ramach akcji III edycji Równy Start. Tym razem gramy w KOSZYKÓWKĘ. Tak jak na poprzednich turniejach siatkarskim i piłkarskim, zbieramy do puszek pieniądze na zakup wyprawek szkolnych dla dzieci z powiatu piaseczyńskiego z ubogich rodzin. Miejsce:Obok Orlika Na Gosirze w Piasecznie. Akcja charytatywna została zarejestrowana na portalu zbiórek pod numerem - 2016/1878/OR. Organizatorzy: stowarzyszenie KPM. Patronat miedialny Ostoja Południa i PSNews-Piaseczno Sport News.

Turniej Streetball Równy Start

Liczba drużyn: Minimum 16, max 24 Czas gry: 10 minut faza grupowa, ćwierćwinał, 1/2 finału , finał (2x7.5 min, 2 min przerwy między połówkami). Wpisowe - min 10 zł od zawodnika. Kadra liczy maksymalnie 4 osoby. Dopuszczenia: jedna osoba w drużynie poniżej 16 lat/zespół za zgodą rodzica. Rozgrzewka przed meczem - 5 minut. Data - 7 sierpnia Start zawodów: 9:00.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Punktacja. W meczach grupowych za zwyciestwo 1 pkt za porażke 0 pkt. Za każdy celny rzut z pola wewnątrz łuku przyznaje się jeden (1) punkt. Za każdy celny rzut z pola za łukiem przyznaje się dwa (2) punkty. Za każdy celny rzut wolny przyznaje się jeden (1) punkt. Mecz jak wspomnieliśmy trwa 10 minut. Jeśli przed czasem któraś z drużyn zdobędzie 11 punkt wcześniej wtedy ta drużyna wygrywa przed czasem. Gramy do jedenastego zdobytego punktu. W przypadku remisu w regulaminowym czasie, zostaje przeprowadzona dogrywka, trwająca do czasu zdobycia przewagi 2 pkt. przez jedną z drużyn (w fazie pucharowej – 3 pkt. przewagi), lecz nie dłużej niż 3 minuty.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 sierpnia 2016, 08:00,

Zamknięcie ul. Lipowej w Głoskowie

W dniach 9 - 12 sierpnia 2016 roku z powodu remontu zamknięta będzie dla ruchu ul. Lipowa w Głoskowie, na odcinku od Szkolnej do Asfaltowej. Objazd ulicami: Asfaltową, Gościniec, Rybną lub Zieloną, Radnych, Millenium. Za utrudnienia przepraszamy.