Informacje7 sierpnia 2012, 00:00,

I Sędziowski Turniej Siatkówki Plażowej Mixtów

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii oraz Wydział Sędziowski Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej zapraszają mieszkańców na I Sędziowski Turniej Siatkówki Plażowej Mixtów. Do Góry Kalwarii przyjadą sędziowie siatkówki z całego Mazowsza. Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę 11 sierpnia 202 roku od godz. 9.30, na boiskach Zespołu Basenowego (ul. Pijarska 119, Góra Kalwaria). Zapraszamy do kibicowania i oglądania siatkarskich zmagań w Górze Kalwarii!

SęDZIOWSKI TURNIEJ SIATKÓWKI PLAżOWEJ MIXTÓW

Informacje7 sierpnia 2012, 00:00,

Informator Miejski na powiat-piaseczynski.info

Bardzo miło nam poinformować, że stworzyliśmy specjalnie dla Was INFORMATOR MIEJSKI. Dzięki niemu możecie sprawdzać, gdzie najbliżej waszego domu znajduje się bankomat, przychodnia lekarska lub szpital. Informator miejski znajdziecie w głównym menu po lewej stronie: INFORMATOR MIEJSKI. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do zapoznania się z nową opcją na portalu i do wyrażania swoich opinii.

INFORMATOR MIESZKAńCA POWIATU PIASECZYńSKIEGO
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców powiat-piaseczynski.info