Informacje15 czerwca 2012, 00:00,

I Powiatowy Festiwal Książki w Piasecznie

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego zaprasza w najbliższą niedzielę 17 czerwca 2012 roku w godz. 12.00 - 18.30 na I Powiatowy Festiwal Książki, który odbędzie się w Parku Miejskim w Piasecznie. Będzie to impreza promująca czytelnictwo w powiecie piaseczyńskim, podkreślającą rolę książki i biblioteki w rozwoju kultury. W imieniu organizatorów zapraszam do lektury i zabawy w otoczeniu zieleni piaseczyńskiego Parku.

TYTU£

Powiatowy Festiwal Książki program:

- występy grup szkolnych (zespoły muzyczne i taneczne, kabarety, konkursy, loterie i zabawy),
- występy grupy pasjonatów książki m.in. Moliki Książkowe i Klub Poszukiwaczy Słowa,
- występ zespołu Czerwieńsza Strona Jabłka (www.myspace.com/czerwienszastronajablka),
- spotkanie z lokalnymi pisarzami i poetami,
- kiermasz książkowy,
- akcja „Oddaj / wymień / zdobądź!” – alejka z książkami, grami i zabawkami,
- poradnictwo logopedyczne,
- kurs szybkiego czytania.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje15 czerwca 2012, 00:00,

Wielki Test Języka Angielskiego w Piasecznie

17 czerwca 2012 roku mieszkańcy Piaseczna napiszą Wielki Test Języka Angielskiego. Jest to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, które odbędzie się w kilkudziesięciu miastach Polski. Lokalnym organizatorem w Piasecznie jest MA£A LINGUA and LINGUA TEENS SPACE szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży oraz LINGUA NOVA szkoła języków obcych dla dorosłych. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

TYTU£

Aby wziąć udział w Teście Języka Angielskiego, należy zarejestrować się na stronie internetowej www.piaseczno.znaangielski.pl deklarując tym samym swój udział. Wielki Test Języka Angielskiego rozpocznie się o godz. 10.00, w budynku Przystanek Kultura przy pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Serdecznie zachęcamy do udziału w teście. Udowodnijmy całej Polsce, że Piaseczno zna angielski!
Tematy:Piaseczno