Informacje18 kwietnia 2015, 11:00,

I Powiatowe Targi Edukacyjne

18 kwietnia 2015 roku w godz. 11.00 - 14.00 w budynku Zespołu Szkół RCKU w Piasecznie (ul. Chyliczkowska 20) odbędą się Powiatowe Targi Edukacyjne. Celem Targów jest prezentacja oferty edukacyjnej wszystkich powiatowych szkół ponadgimnazjalnych. W programie Targów znalazł się m.in. wykład pt. Murarz swojej kariery. Podczas Targów rozstrzygnięty zostanie konkurs na hasło promujące naukę w szkołach prowadzonych przez samorząd Powiatu Piaseczyńskiego. Do wygrania cenne nagrody! Organizatorem imprezy jest Starostwo Powiatowe w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza gimnazjalistów szukających możliwości kontynuacji nauki w naprawdę dobrej szkole.

I Powiatowe Targi Edukacyjne

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=8162&start=15
Informacje18 kwietnia 2015, 16:00,

Zajęcia fotograficzne dla dzieci i seniorów w KDK Konstancin-Jeziorna

18 kwietnia 2015 roku zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące zajęć fotograficznych dla dzieci oraz seniorów. W trakcie spotkania instruktor przedstawi zarys programu i formę prowadzenia szkoleń, zaprezentuje kilka swoich prac i odpowie na pytania uczestników. Spotkanie informacyjne odbędzie się w "Hugonówka" sala multimedialna: dla dzieci i rodziców - godz. 16:00, natomiast dla seniorów - godz. 16:30. Start zajęć w poniedziałek 20.04.2015 r. Zajęcia prowadzi: Tomasz Myśluk (www.photobyMysluk.pl)

Zajęcia fotograficzne dla dzieci i seniorów w KDK Konstancin-Jeziorna

ZAJĘCIA FOTOGRAFICZNE DLA DZIECI celem zajęć jest ukazanie różnorodności fotografii i pobudzenie naturalnej ciekawości dziecka. W trakcie zajęć będziemy:
- poznawać zmysł wzroku,
- robić doświadczenia optyczne,
- oglądać stare aparaty i fotografie,
- uczyć się fotografować aparatem cyfrowym,
- „czytać” zdjęcia i dyskutować o nich,
- eksperymentować: malować światłem i zamrażać ruch,
- poszukiwać tego, co w trawie piszczy... i nie tylko.
Zajęcia w poniedziałki w godz. 16.00 – 17.00. Cena 60 zł miesięcznie Spotkanie organizacyjne 18 kwietnia, KDK Hugonówka, godz. 16.00

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Zajęcia fotograficzne dla dzieci i seniorów w KDK Konstancin-Jeziorna

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE DLA SENIORÓW tryb zajęć:
- uczestnik nie musi posiadać wcześniej, żadnej wiedzy fotograficznej ani komputerowej,
- instruktor będzie używał języka zrozumiałego dla laika,
- zajęcia będą się składały z teorii, ćwiczeń z aparatami, fotografowania i oceny wykonanych zdjęć,
- zajęcia będą miały charakter stacjonarny i plenerowy.
Po ukończeniu WARSZTATÓW uczestnik nabywa umiejętności:
- posługiwania się aparatem cyfrowym,
- poprawnego fotografowania typowych motywów,
- unikania częstych błędów
- przechowywania plików i zamawiania odbitek.
Uczestnik powinien posiadać aparat cyfrowy dowolnego typu (może być stary lub pożyczony – ale nie w telefonie). Zajęcia w poniedziałki w godź. 17:00 – 18:00 (10 spotkań). Cena 35 zł miesięcznie

Martin, 16 lipca 2019
Wątek 2: http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=43&t=11068