Informacje13 stycznia 2010, 00:00,

I Otwarte Mistrzostwa Tarczyna w Brydżu Sportowym

Warszawski Związek Brydża Sportowego oraz Burmistrz Gminy Tarczyn informują, że w dniach 13-14 lutego 2010 roku, odbędą się w Tarczynie I Otwarte Mistrzostwa Tarczyna w brydżu sportowym. Impreza rozpocznie się o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej przy ul. J. Stępkowskiego 11. Więcej informacji na stronie: www.warsbrydz.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje13 stycznia 2010, 00:00,

Przeobrażenia przestrzeni - wernisaż i wystawa malarska

Miło jest nam zaprosić mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, na wystawę malarską czterech artystek związanych z Grupą Plastyczną Piaseczno: Leokadia Nastały, Hanna Oknińska-Wiśniewska, Wiesława Nastały-Płaskocińska, Wiesława Czarnecka-Koźlik. Każda z nich, przedstawi nam swój indywidualny sposób przeobrażania przestrzeni, barw i wrażeń w dzieło malarskie.

Przeobrażenia przestrzeni - wernisaż i wystawa malarska

Ich plastyczne światy wywodzą się z tej samej otaczającej nas, ale różnie postrzeganej rzeczywistości. Prezentowane prace powstały z wykorzystaniem szerokiej gamy technik plastycznych, takich jak: suchy pastel, tłusty pastel, olej, ołówek, sepia, węgiel. Ekspresja twórcza każdej z artystek wyraża się w oryginalnych kompozycjach, pełnych nie tylko emocji, ale i harmonii, która łączy bardzo osobisty charakter treści obrazów z silną indywidualnością malarskich stylów.

Wernisaż malarski PRZEOBRAżENIA PRZESTRZENI, odbędzie się 16 stycznia 2010 roku (sobota) o godzinie 17.00. Wystawa jest czynna w dniach od 17.01.2010 do 6.02.2010 w godzinach od 8-20. Miejsce wystawy Przeobrażenia przestrzeni: Tuan Club Sport&Spa ul. Geodetów 23E Piaseczno www.tuan.pl
autor/źródło: Stanisław Koźlik