Informacje9 czerwca 2010, 00:00,

I MARATON PIASECZYńSKI Festyn Sportowy w Tuan Club

Zapraszamy serdecznie wszystkich amatorów biegania na I Maraton Piaseczyński, który odbędzie się 12 czerwca 2010 roku o godz.11.00. Organizatorem jest TUAN CLUB Piaseczno. Patronat Honorowy nad biegiem objął Burmistrz Gminy i Miasta Piaseczno- Józef Zalewski. Start : Parking klubu Tuan, ul.Geodetów 23e - ul.Geodetów - ul.Julianowska - ul.Działkowa - ul.Prawdziwka - ul.Kierszek - ul.Działkowa – POWRÓT - ul-Julianowska-ul.Geodetów - META Parking Tuan Club. Długość trasy: 6km. Kategorie biegu: Mężczyźni, Kobiety, Juniorzy (14-18). Dla młodszych dzieci organizator przewidział zawody sportowe, mini biegi , turnieje tenisa oraz badmintona oraz zawody pływackie. Zapisy on-line na Maraton: tuanclub.pl. Można się zapisać, również bezpośrednio przed biegiem od godz. 7.30 w klubie do 10.30.

I MARATON PIASECZYńSKI i FESTYN SPORTOWY W TUAN CLUB

Program Festynu Sportowego I Maraton Piaseczyński
od 8:00 REJESTRACJA uczestników maratonu i odbiór pakietów startowych.
10:45 ZBIÓRKA NA PARKINGU TUAN CLUB ul. Geodetów 23 e
11:00 START I MARATONU PIASECZYńSKIEGO (Małe dzieci, których rodzice biegną w maratonie mogą zostać pod fachową opieką animatorów i opiekunek w klubie Tuan gdzie specjalnie dla nich przeprowadzone zostaną mini biegi, konkursy sprawnościowe oraz tory przeszkód)
13:00 WRęCZENIE NAGRÓD I MARATONU PIASECZYńSKIEGO
14:00 ZAWODY DLA DZIECI - mini biegi dla dzieci w wieku 5 - 8 lat turniej tenisa, dla młodzieży w wieku 8 – 14 lat turniej badmintona, dla młodzieży w wieku 8 – 14 lat.
15:00 MINI ZAWODY P£YWACKIE dla dzieci w wieku 8 – 14 lat
16:00 ROZDANIE NAGRÓD
16:30 FESTYN, GRILL I MUZYKA na świeżym powietrzu, losowanie nagród.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 czerwca 2010, 00:00,

Poczuj harmonię, zdrowie i dziobnij tysiaka w CH Auchan

W dniach 19-20 czerwca 2010 roku, zapraszamy do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, gdzie odbędzie się akcja na terenie galerii handlowej: poczuj harmonię, zdrowie i dziobnij tysiaka. Skorzystaj z porady dietetyka, stylisty, dekoratora wnętrz. Weź udział w konkursie i wygraj bon o wartości 1000zł Zrób zakupy w min. 2 sklepach Centrum Handlowego Auchan za min. 200 zł i odbierz bon o wartości 20 zł (do wyczerpania zapasów) do wykorzystania w butikach Centrum Handlowego Auchan. Koniecznie zabierz dzieci - przewidziane zostały specjalne atrakcje. Zapraszamy do CH Auchan.

Poczuj harmonię, zdrowie i dziobnij tysiaka w CH Auchan
autor/źródło: Immochan Biuro Galerii CH Auchan Piaseczno - www.centraauchan.pl