Informacje6 lipca 2014, 10:00,

I Grand Prix w siatkówce plażowej kobiet w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy wszystkie siatkarskie pary żeńskie do uczestnictwa w zawodach w siatkówce plażowej pn.: I Grand Prix w siatkówce plażowej kobiet o Puchar Prezesa Mazovia Banku Spółdzielczego. Zawody odbędą się 6 lipca 2014 roku w Górze Kalwarii. Zawody rozegrane zostaną na 3 boiskach przy Zespole Basenowym w Górze Kalwarii, jedno boisko przeznaczone będzie do rozgrzewki. Organizatorzy zapewniają dodatkowe atrakcje dla kibiców. Zgłoszenia drużyn do zawodów można przesyłać mailem na adres: siatkarkigk@wp.pl lub poprzez messenger na Faceboku.

I Grand Prix w siatkówce plażowej kobiet w Górze Kalwarii

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 czerwca 2014, 21:45,

Bezpłatne konsultacje ortoptysty w Centrum Medycznym CMP Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wakacje tuż, tuż – koniec czytania, pisania, pora zbadać wzrok... Twoje dziecko ma problemy z pisaniem? Twoje dziecko brzydko pisze? Twoja pociecha czyta niewyraźnie? Dziecko pisząc, trzyma głowę tuż nad kartką? Twoje dziecko ma zeza? Nie czekaj i skorzystaj z wizyty u naszej ortoptystki bezpłatnie tylko w czerwcu*!

Leczenie ortoptyczne polega na indywidualnej terapii mającej na celu przede wszystkim poprawę oraz rehabilitację wybranych funkcji wzrokowych. Dzięki systematycznym ćwiczeniom istnieje możliwość usprawnienia funkcji wzrokowych oraz poprawy ogólnego komfortu widzenia co znacząco wpływa na jakość życia pacjenta.

Bezpłatne konsultacje ortoptysty w Centrum Medycznym CMP Piaseczno

Ortoptysta pomoże dobrać Tobie lub Twojemu dziecku ćwiczenia ortoptyczne, które można przeprowadzać zarówno w gabinecie jak i w domu. Ich celem jest wyćwiczenie (odzyskanie) zdolności wzrokowych. Ortoptyści wykonują oraz asystują w wielu badaniach okulistycznych dotyczących:

* utraty widzenia (np. niedowidzenie, zmiany patologiczne)
* zaburzeń gałkoruchowych (np. zez, oczopląs, porażenia nerwów)
* diplopii patologicznej (np. choroby, urazy)
* Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wizyty u ortoptystki, którą otrzymasz zapisując się i korzystając z wizyty okulisty dziecięcego również w wyjątkowej cenie 110 zł! Cena regularna konsultacji ortoptystki i okulisty dziecięcego wynosi 209 zł!

Zapisz się już dziś, liczba miejsca ograniczona! 22 737 50 50, piaseczno@cmp.med.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie