Informacje7 marca 2013, 00:00,

Housepital trzecia impreza house w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Housepital to projekt, który promuje i daje okazję do imprezowania w kulturalnej atmosferze. W budynku Centrum Kultury, położonym przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie, będzie miała miejsce impreza klubowa, na której będzie królować muzyka House. 9 marca 2013 roku od godziny 19.00 będzie dla Was grało czworo Dj'i: Martin Rosa, Cast Away, Alexis, Slim, którzy mają dużo do zaoferowania i będą chcieli pokazać z całych sił na co ich stać. Poprzednie dwie edycje okazała się sukcesem, dlatego tym bardziej gorąco chcę Was zaprosić i zapewniam, że ten wieczór warto spędzić na tej imprezie. Wstęp 10 zł. Zapraszamy.

HOUSEPITAL TRZECIA IMPREZA HOUSE W PIASECZNIE

HOUSEPITAL TIME TABLE IMPREZY:

19.00 - 19.30 Slim
19.30 - 20.00 Alexis
20.00 - 20.30 Cast Away
20.30 - 21.00 Martin Rosa
21.00 - 21.30 Slim
21.30 - 22.00 Cast Away
22.00 - 22.30 Alexis
22.30 - 23.00 Martin Rosa

Zapowiedź 3 edycji imprezy Housepital:HOUSEPITAL OPIS DJ'I:


MARTIN ROSA

Martin Rosa - Dj urodzony 13 czerwca 1991 roku, od zawsze zamieszkały i związany z Piasecznem. Organizator i prowadzący wiele różnego rodzaju imprez. W roku akademickim student ostatniego roku Akademii Filmu i Telewizji na kierunku ,,realizacja dźwięku", z którym wiąże przyszłe życie. Swoją muzykę kieruje głównie do ludzi młodych, jego specjalizacją są dźwięki Progressive House, Electro House i Dirty Dutch. Kiedyś zafascynowany muzyką Hip Hop'owa, jednak po ustabilizowaniu gustów, od 2006 roku w jego sercu można głównie znaleźć muzykę klubową. W najbliższej przyszłości planuje stworzyć własną imprezę i prywatne studio nagrań.

CAST AWAY

Cast Away - pochodzący z Bolesławca, 20 letni producent, rozpoczął swoją podróż po świecie muzyki już w wieku 6 lat, kiedy na swoje urodziny dostał pierwszy syntezator. Jak każde, ambitne dziecko, zaczął eksperymentować z instrumentem, natomiast już 2 lata później, odkrył prosty program do aranżacji - eJay i od tego czasu, cała historia z elektroniczną muzyką się zaczyna. Przemierzając długą drogę po świecie przeróżnych elektronicznych brzmień, od najprzyjemniejszych do najcięższych, ustosunkował swe gusta i ostatecznie, stworzył swoje artystyczne alter ego - Cast Away, produkując Progressive House z elementami muzyki Trance, dodatkowo wzbogacając brzmienie o prawdziwe instrumenty akustyczne, która z pewnością potrafi niewiarygodnie oczarować słuchacza. jego pierwsza EP'ka, pod tytułem "Departure Lounge / Rainbow Above Skies", została wydana przez Polski imprint - Soundwaves. Dziś, jego produkcje są wydawane przez uznane w środowisku muzyki Trance labele, takie jak LW Recordings, Inov8 Recordings czy Alter Ego Music. Do 2011 prowadzi swoją własną wytwórnię Terminal Music, wraz z dwoma przyjaciółmi, tj. - Controlwerk (Kuba Heliński) oraz Reiklavik (Bartek Szczurek), która na swoim koncie posiada już wielke sukcesy i uznanie najlepszych artystów i DJ'i w tym fachu. Jego produkcje były wspierane między innymi przez takich artystów jak Dash Berlin, Gabriel Batz, Jaytech, Martin Roth, Matt Darey, LTN, The Blizzard, Mark Pledger,The Flyers & Mike Sonar.

DJ ALEXIS

Dj Alexis - urodzona 17 września 1991 roku. Jej przygodę z graniem rozpoczął przypadek, który szybko przerodził się w pełną emocji przygodę. Od zawsze jej serce zarezerwowane było dla muzyki. Ciągle jeszcze poszukuje swojego ostatecznego brzmienia, ale już teraz Electro House jest najbliższy jej zmysłom. Dotychczas grywała na imprezach okolicznościowych na terenie Piaseczna i okolic. W przyszłości swoim graniem chciałaby rozkręcać imprezy w klubach całej w Polsce.

DJ SLIM - RAFA£ MARCZAK

Dj Slim - (Rafał Marczak) urodził się 12 czerwca 1981 roku. Muzyką interesuje się od najmłodszych lat. W 2007 roku stawiał pierwsze kroki za konsolą, grając w klubach w Piasecznie, w Warszawie i w Warce. Ulubiony rodzaj muzyki jaki gra to: House, Tech House, Progressive House. Muzyka daj mu wiele radości i tą radość chce przekazać Wam grając swoje sety. Po ostatnim Housepital'u nabrał większej energii do grania. Zapewnia Was, że najbliższa impreza Housepital # 3 będzie jeszcze lepsza od poprzedniej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje8 marca 2013, 00:00,

CHILLIN RAP PARTY 2 w NO-NAME Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 marca 2013 roku o godz. 18:30 odbędą się trzy koncerty hip hopowe, oraz dancing przy setach zagranych przez naszego Dj'a. Podczas koncertu zagrają: Decki - DJ KOTYN, MacH, Shaman GWP, AdsoN i Przekręt, Cargo + niespodzianki. Imprezę poprowadzi Micro. Chillin Rap Party odbędzie się w No Name Restaurant & Club przy ul. Piłsudskiego 26 w Konstancinie. Wstęp kosztuje 5 zł. Zapraszamy na Chillin Rap Party w Konstancinie.

CHILLIN RAP PARTY 2 W NO-NAME KONSTANCIN
autor/źródło: Organizatorzy: Adam AdsoN Nagraba & Mariusz Mar Kuńcio

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie