Informacje29 sierpnia 2012, 00:00,

Housepital pierwsza impreza house w Piasecznie

Housepital jest to nowy projekt, który jeszcze nigdy nie gościł w Piasecznie. W budynku Centrum Kultury Piaseczno, położonym przy ulicy Kościuszki 49, będzie miała miejsce impreza klubowa, na której będzie królować muzyka House. W ostatni piątek wakacji, czyli 31 sierpnia 2012 roku od godziny 18.00 do 24.00, będzie Was rozgrzewać (i miażdżyć) trzech Dj'i, którzy mają dużo do zaoferowania i będą chcieli pokazać z całych sił na co ich stać... Zagrają dla Was dj’e: Martin Rosa, Milczanowsky oraz M. Gwiazda. Wstęp 5 zł.

Housepital pierwsza impreza house w Piasecznie
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje29 sierpnia 2012, 00:00,

1 września zapraszamy na uroczyste obchody 73. rocznicy wybuchu II wojny światowej

Centrum Kultury w Piasecznie, Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Parafia Św. Anny w Piasecznie, Akcja Katolicka, Weterani Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych, Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych koło w Piasecznie, Towarzystwo Przyjaciół Piaseczna, ZHP Hufiec Piaseczno serdecznie zapraszają na uroczyste obchody 73. rocznicy wybuchu II wojny światowej, które odbędą się 1 września 2012 roku. Miejsce: Cmentarz Parafialny przy ul. Kościuszki w Piasecznie.

73 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ I AGRESJI SOWIECKIEJ NA POLSKę

Program obchodów upamiętniających wybuch II wojny światowej
godz. 17.30 Kwatera Wojenna 1939 - 1945, Cmentarz Parafialny, ul. Kościuszki
- Hymn Narodowy - Piaseczyńska Orkiestra Dęta, Chór Lira,
- Msza św. polowa,
- wystąpienia okolicznościowe,
- złożenie wiązanek,
- pieśni patriotyczne - Piaseczyńska Orkiestra Dęta, Chór Lira.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno