Informacje6 listopada 2012, 00:00,

Housepital druga impreza house w Piasecznie

Housepital to projekt, który promuję i daję okazję do imprezowania w kulturalnej atmosferze. W budynku Centrum Kultury Piaseczno, położonym przy ulicy Kościuszki 49, będzie miała miejsce impreza klubowa, na której będzie królować muzyka House. 10 listopada 2012 roku od godziny 20.00 będzie dla Was grać trzech Dj'i: Martin Rosa, Art Nou, Slim, którzy mają dużo do zaoferowania i będą chcieli pokazać z całych sił na co ich stać. Dj’e napełnią Was swoją pozytywną energią i pokażą, na co ich stać. Opłata za wejście 10 złotych. Zapraszamy!

HOUSEPITAL IMPREZA HOUSE W PIASECZNIE

Martin Rosa - Dj urodzony 13 czerwca 1991 roku, od zawsze zamieszkały i związany z Piasecznem. Organizator i prowadzący wiele różnego rodzaju imprez. W roku akademickim student ostatniego roku Akademii Filmu i Telewizji na kierunku ,,realizacja dźwięku", z którym wiąże przyszłe życie. Swoją muzykę kieruje głównie do ludzi młodych, jego specjalizacją są dźwięki Progressive House, Electro House i Dirty Dutch. Kiedyś zafascynowany muzyką Hip Hop'owa, jednak po ustabilizowaniu gustów, od 2006 roku w jego sercu można głównie znaleźć muzykę klubową. W najbliższej przyszłości planuje stworzyć własną imprezę i prywatne studio nagrań.

Art Nou - Od młodzieńczych lat interesuje się muzyką, męcząc sąsiadów głośną muzyką i rozkręcając każdy sprzęt audio. Jako nastolatek zainteresował się muzyką klubową jako bywalec wielu imprez. Czas zrobić coś dla siebie - i tu rozpoczyna się zabawa w DJkę. Początki to housowe imprezy w warszawskich klubach, późnej wspólny kolektyw Play IT Sounds i cykl wielu imprez Electribe Me gdzie królował Tech House i Electro. Rozwija się muzycznie zgłębiając świat Techno oraz Tech House, chce dać innym radość zabawy.

Dj Slim - Urodził się 12.06.1981. Muzyką interesuje się od najmłodszych lat. W 2007 roku stawiał pierwsze kroki za konsolą, grając w klubach w Piasecznie i w Warce. Ulubiony rodzaj muzyki jaką gra to: House, Tech House, Progressive House. Muzyka daje mu wiele radości i tą radość chce przekazać innym grając swoje sety.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje6 listopada 2012, 00:00,

Koncert zespołu BackUp w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców Piaseczna i okolic, na RUSSIAN NIGHT, czyli koncert zespołu coverowego BACKUP! Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 10 listopada 2012 roku, start o godzinie 21.45. Skład zespołu BackUp: Andrey Mayevsky - śpiew, Valery Pleshanov - gitary, śpiew, Nikolay Pleshanov - bass, śpiew, Walerij Mirosznikow - perkusja. Wstęp 5 złotych. Zapraszamy! Czeka Was niezapomniany wieczór z coverami.

BACKUP W 8 BALL CLUB PIASECZNO

Zespół BackUp wykonuje niezapomniane hity ostatnich 35-ciu lat w stylu "Traditional Rock" i "Pop". Zespół ma w swoim repertuarze ponad 120 piosenek w języku angielskim - niektóre skopiowane, niektóre w nowym wykonaniu. Grupa powstała w 1996 roku i wystąpiła 17 razy w Finlandii, zajęła nagrodzone miejsce na festiwalach "Rock Twins -98" i "Singing Nevsky -97". Obecnie zespół koncertuje w Polsce zdobywając liczne nagrody i zyskując rzesze fanów. Ich aktywność nie ogranicza się tylko do koncertów, ale także do występów podczas bali, bankietów, czy też imprez integracyjnych nadając im niepowtarzalny charakter, jaki niesie ze sobą nieśmiertelny Rock i Rock & Roll lat 60 -70 i 80. Strona BackUp: www.backuprock.com

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert BackUp w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno