Informacje12 lipca 2019, 18:00,

Hotsy Totsy Five - VII Jazz Zdrój Festiwal Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 lipca 2019 roku o godz. 20.00 w ramach VII Jazz Zdrój Festiwal wystąpi zespół HotsyTotsy Five. Wstęp wolny. Miejsce: Zakątek Kultury, Piaseczno. Serdecznie zapraszamy.

Hotsy Totsy Five - VII Jazz Zdrój Festiwal Piaseczno

Hotsy Totsy Five (Republika Czeska) Zwycięzca I Międzynarodowego Turnieju Jazzowych Tradycjonalistów w Gliwicach (2016). Zespół koncentruje się na autentycznej jazzowej interpretacji lat 20, 30-stych. Brał udział w wielu festiwalach jazzowych, w programach telewizyjnych radiowych oraz współpracował z wieloma znanymi muzykami jazzowymi. Jednym z największych sukcesów zespołu jest regularne uczestnictwo w Birmingham Jazz Festival (od 2010 roku). Od 2009 roku organizuje programy poświęcone legendom jazzu, takim jak: L. Armstrong, B. Holiday, B. Beiderbecke, A. Hanshaw, J. Teagarden, S. Bechet, B. Goodman, etc.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Skład zespołu:
- Iva Blažková (lider, śpiew, fortepian, kazoo),
- Michael Chomiszak (trąbka),
- Jan Blažek (puzon),
- Antonín Kubíček (klarnet),
- Jindřich Lavička (gitara, banjo).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 lipca 2019, 19:30,

Cudowny chłopak w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

12 lipca 2019 roku na skwerze Kisiela o godz. 21.30 rozpocznie się drugi z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu “Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2019”. Tego dnia zobaczymy film pt: “Cudowny chłopak” (2017) reżyseria: Stephen Chbosky scenariusz: Steve Conrad, Jack Thorne gatunek: Dramat Familijny Komedia produkcja: Hongkong, USA premiera: 19 stycznia 2018 (Polska) 15 listopada 2017 (świat) czas: 1 godz. 53 min.

CUDOWNY CHŁOPAK W PIASECZYŃSKIM KINIE PLENEROWYM

Opis filmu: “Cudowny chłopak” – dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż “zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz “dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie