Informacje4 stycznia 2018, 07:00,

Hot Spot w urzędzie UMiG Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5 można korzystać z dostępu do publicznego bezprzewodowego Internetu. Z myślą o osobach odwiedzających Urząd uruchomiona została usługa publicznego dostępu do Internetu poprzez połączenie wi-fi. – Wystarczy na urządzeniu wybrać z listy UMiG Hot Spot i zatwierdzić regulamin, aby skorzysta z połączenia w dobrej jakości – mówi Łukasz Wyleziński, kierownik biura promocji i informacji.

HOT SPOT W URZĘDZIE UMIG PIASECZNO

Routery zainstalowane zostały na parterze i pierwszym piętrze budynku, równocześnie zalogowanych na nich może być 50 użytkowników. To kolejny darmowy punkt dostępu do Internetu udostępniany przez gminę. Od kilku lat funkcjonują już hot-spoty na rynku miejskim, skwerze Kisiela, skate parku, terenie wokół dworcu PKP oraz na parkingu przy ul. Zgoda i części parku miejskiego.

UMiG Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 stycznia 2018, 07:00,

Zima w mieście 2018 Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gmina Piaseczno przygotowała nieodpłatną ofertę na spędzenie aktywnie zimowych ferii dla blisko tysiąca dzieci uczęszczających do szkół na naszym terenie. W czasie styczniowej przerwy w zajęciach szkolnych 10 placówek oświatowych z terenu gminy Piaseczno organizuje dla dzieci pozostających w domach aktywne spędzenie czasu w szkole. Wielu pracujących rodziców może mieć problem z organizacją opieki i zorganizowaniem atrakcji dziecku podczas swojego pobytu w pracy, półkolonie to dobre rozwiązanie, dzieci z chęcią spędzą czas z rówieśnikami podczas wyjazdów autokarowych i licznych konkursów odbywających się podczas ferii.

ZIMA W MIEŚCIE 2018 PIASECZNO

Gmina Piaseczno finansuje wypoczynek w zakresie transportu na wycieczkę oraz bilety wstępu jak i wynagrodzenia wychowawców i kierownika, a także materiały potrzebne do wszelakich zajęć plastycznych. Dyrektorzy szkół zadbają o poczęstunek i napoje a także o ciekawe gry i zabawy na świeżym powietrzu lub pod dachem na wypadek złej pogody.

Opiekę sprawować będą wychowawcy i kierownicy, czynni nauczyciele z piaseczyńskich szkół. Czas trwania wypoczynku to tydzień wybrany przez szkołę w okresie od 15 stycznia do 28 stycznia 2018 roku, z takiej formy wypoczynku może skorzystać ok. 1000 uczniów z gminnych szkół.

Koszt pobytu dziecka to jedynie kilka złotych dziennie przeznaczone na posiłek i napoje, wnoszone przez rodzica przed rozpoczęciem wypoczynku do wybranej placówki. Gmina Piaseczno na akcję Zima w mieście przeznaczyła 150 tys. zł

UMiG Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie