Informacje3 maja 2017, 13:00,

Historyczne warsztaty rodzinne i bajkowa zabawa w Muzeum Bajek


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


3 maja 2017 roku w godz. 15:00 17:30 w MUZEUM BAJEK odbędą się historyczne warsztaty rodzinne i bajkowa zabawa. Miejsce: Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści ul. Diamentowa 8, Czarnów. Wstęp wolny. Dofinansowano ze środków Gminy Konstancin-Jeziorna.

HISTORYCZNE WARSZTATY RODZINNE I BAJKOWA ZABAWA W MUZEUM BAJEK CZARNÓW

Majowe dni są idealną okazją do wielopokoleniowego wypoczynku, spotkań rodzinnych i pełniejszego kontaktu z bliskimi. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i dziadkami na bajkową zabawę z okazji Święta 3 Maja Całość poprowadzi Michał Malinowski, który na początku zaprezentuje kilka opowieści historycznych o Konstytucji 3 Maja jak również opowie o wynalazcach z czasów Oświecenia. Następnie odbędzie się konkurs wiedzy historycznej i warsztaty kreatywne. Nie zabraknie również wspaniałej zabawy w z Bajkostworami Warsztaty mają na celu w niecodzienny sposób przekazać wiedzę historyczną, pobudzić kreatywność i nauczyć współpracy oraz myślenia podnoszącego sprawność działania indywidualnego i grupowego. Ponadto ma ukazać i nauczyć jak wspólnie spędzać wolne chwile w atmosferze opowieści i rodzinnego tworzenia.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 maja 2017, 06:00,

Portret Mojej Mamy - konkurs fotograficzno-plastyczny Runów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Od 1 do 22 maja 2017 roku Klub Kultury w Runowie zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficzno-plastycznym pt.: Portret Mojej Mamy. Wszystkie Mamy Runowa - konkurs dla mieszkańców Runowa i okolic. Klub Kultury w Runowie, ul. Dobra 63. Wstęp wolny. Szczegóły i regulamin na fanpage: www.facebook.com/klubkulturyrunow

PORTRET MOJEJ MAMY - KONKURS FOTOGRAFICZNO-PLASTYCZNY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie