Informacje18 czerwca 2015, 17:00,

Historia Wyspy Imizea - Zalesiański Teatr Dzieci w Pęcherach - Łbiskach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 i 21 czerwca 2015 roku o godz. 17.00 zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie teatralne - spektakl pn.: Historia Wyspy Imizea, w wykonaniu Zalesiańskiego Teatru Dzieci. Miejsce: sala teatralna Specjalnego Ośrodka Wychowawczego ul. Chrobrego 80, Pęchery-Łbiska. Wstęp wolny. Przedstawienie potrwa około 45 minut. Po niedzielnym występie organizatorzy zapraszają na krótki poczęstunek i spotkanie z młodymi aktorami.

Historia Wyspy Imizea - Zalesiański Teatr Dzieci w Pęcherach - Łbiskach

"Historia Wyspy Imizea" to spektakl pełen tajemnic i niebezpieczeństw, w czasie której to widzowie zagrają najważniejszą rolę - zostaną postawieni przed odwieczną zagadką świata i sensu życia. Kim uratuje Wyspę przed Mrocznym Potworem? Co w życiu jest najważniejsze? Jak dziecko widzi historię świata? Przedstawienie "Historia Wyspy Imizea" jest efektem zajęć teatralnych prowadzonych w Zalesiu Górnym przez Janka Eberta. Pomysłodawcami i współtwórcami scenariusza były same dzieci. Poprzez teatralne wnikanie w głąb aktorów stworzony został unikalny projekt pokazujący dziecięce spojrzenie na historię każdego człowieka jako walkę, przygodę i podróż.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11208
Informacje20 czerwca 2015, 10:00,

Pułapki oraz wpadki rekrutacyjne - bezpłatne warsztaty w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Stowarzyszenie SPOZA zaprasza osoby dorosłe z powiatu piaseczyńskiego na bezpłatne warsztaty realizowane w ramach projektu "Broker edukacyjny - budujemy kapitał kariery". Projekt dobiega końca, dlatego jest to ostatnia okazja do bezpłatnego skorzystania z konsultacji indywidualnych i warsztatów. Spotkanie będzie poprowadzone przez konsultantów z doświadczeniem w działach rekrutacji i kadr. Uczestnicy spotkania dowiedzą się jakie rodzaje pułapek rekrutacyjnych mogą na nich czekać w czasie rozmowy rekrutacyjnej oraz jak nie strzelić sobie gola-samobója. Powiemy jak można odpowiadać na niewygodne pytania, czy warto mieć w głowie gotowe odpowiedzi na pytania oraz co to może oznaczać, gdy rekruter jest dla nas nieprzyjemny, bo „kto pod kim dołki kopie….”

Pułapki oraz wpadki rekrutacyjne - bezpłatne warsztaty w Piasecznie

Informacje i zapisy: tel. 505 052 514 Więcej informacji o projekcie na stronie http://www.spoza.org.pl/content/blogcategory/17/60/ Projekt Broker edukacyjny budujemy kapitał kariery jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=10051

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie