Informacje19 marca 2007, 00:00,

Hip-hopowa impreza w Ośrodku Kultury w Piasecznie

W sobotę pisaliśmy Wam o koncercie hip-hopowym w Górze Kalwarii. Mieszkańcy gminy Piaseczno, również mogą pobawić się na podobnym koncercie. Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie zaprasza na imprezę hip-hopową, która odbędzie się w piątek 23 marca 2007 roku. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 19:00. Wstęp na imprezę hip hop kosztuje 13 złotych.

Imprezę Hip Hop prowadził będzie: DJ SPIKE, RUFIN MC.
Podczas imprezy zagrają:
ABRADAB & GUTEK & DJ FEEL-X
Dwa Zera /Ziomboi Klika/
Human Beat Machine: FET ART.
BORSUKRU
B-boy Battle: FunkRockAzz vs Kingz of Warsaw
M.R.K.
Siła Dźwięq

Czytając ofertę Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii (koncert hip-hopowy w Kinie Uciecha), oraz Ośrodka Kultury w Piasecznie (ta informacja) od razu widać, że ten tydzień upłynie pod znakiem imprez hip-hopowych.

życzymy udanej imprezy!

Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie: www.kulturalni.pl, w ramach współpracy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje19 marca 2007, 00:00,

Mecz piłki nożnej: Olimpia Warszawa - KS Piaseczno

W sobotę 17 marca 2007 roku odbył się mecz piłki nożnej: Olimpia Warszawa z naszym zespołem KS Piaseczno. Wyjątkowego pecha mieli zawodnicy KS Piaseczno w meczu z Olimpią Warszawa. Oddali na bramkę przeciwnika kilka naprawdę groźnych strzałów, ale niestety zeszli z boiska jako pokonani.

Wynik meczu: Olimpia Warszawa - KS Piaseczno (1:0)

Olimpia Warszawa - KS Piaseczno

Olimpia Warszawa strzeliła raz do naszej bramki, Dadaczowi śliska piłka wypadła z rąk. Zostało to wykorzystane przez zawodnika Olimpii, który dobił piłkę i zdobył dzięki temu jedyną w tym meczu bramkę. Wynik (1:0) utrzymał się już do końca meczu. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z meczu: kspiaseczno.pl.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno