Informacje20 kwietnia 2018, 17:00,

Hip-Hop Style w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 kwietnia 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się impreza hip-hop'owa w piaseczyńskim Centrum Kultury. Podczas imprezy zagrają KRASY i HMZ. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp wolny. Zapraszamy.

HIP-HOP STYLE W PIASECZNIE

Zakaz wnoszenia alkoholu oraz innych środków odurzających na teren Centrum Kultury.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 kwietnia 2018, 15:00,

Spotkanie z Markiem Siudymem


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstancińskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich CONSTANS 2010 serdecznie zaprasza w czwartek 19 kwietnia na spotkanie ze znanym aktorem Markiem Siudymem. Spotkanie odbędzie się 19 kwietnia 2018 roku (czwartek). Początek o godz. 17:00. Sala budynku przy ul. A.Walentynowicz 24 Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy. Wstęp wolny.

SPOTKANIE Z MARKIEM SIUDYMEM

Marek Siudym - aktor teatralny, filmowy, kabaretowy z wielkim dorobkiem artystycznym, wystąpił w kilkudziesięciu filmach, serialach i sztukach teatralnych, m.in.”MIŚ”, ”Przepraszam czy tu biją”, Polskie drogi”, „Zmiennicy”,” Klan”, Złotopolscy”, „Na dobre i na złe”. Opowie jak wyglądała jego droga do sukcesu, czy łatwo być gwiazdą. Dowiemy się, którą rolę uważa za najciekawszą, najważniejszą i dlaczego. Opowie także o swojej największej pasji, jaką są konie. Spotkanie poprowadzi Marian Dachniewski, znany radiowiec z ponad 30-letnim stażem. Prowadził takie audycje jak „Lato z radiem, ”Sygnały dnia”, „Cztery pory roku”, „Z kraju i ze świata”. Przewidziany jest także zabawny quiz z nagrodami.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie