Informacje23 września 2007, 00:00,

Hip-Hop Show dla miłośników hip-hopu w Górze Kalwarii

W sobotę, 29 września 2007 roku, o godzinie 17:30 na placu manewrowym byłej jednostki wojskowej w Górze Kalwarii odbędzie się Hip-Hop Show. Podczas imprezy dla miłośników hip-hopu wystąpią: Grammatik, Kangur and Jaco, Flint+Muflon, Smagalaz. Dodatkowo beatbox show w wykonaniu W2B (Zorak and Turi) oraz grupa breakdancowa Kingz Of Warsaw vs. Rockafellaz.

TYTU£

Program koncertu Hip-Hop Show:
17:30 Kangur & Jaco
18:00 Flint+Muflon
18:30 W2B (Zorak & Turi)
19:00 Smagalaz
20:10 Kingz Of Warsaw vs. Rockafellaz
20:30 Grammatik

Koncert Hip-Hop Show poprowadzi Dj Grubaz oraz Rufin MC. Organizatorem Hip-Hop Show jest Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii. Wstęp na koncert 10 złotych. Przedsprzedaż biletów w Kinie Uciecha w Górze Kalwarii od 20 września. ¬ródło informacji o koncercie i plakat: gorakalwaria.net Zapraszamy wszystkich na Hip-Hop Show do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje24 września 2007, 00:00,

Zajęcia muzyczne dla dzieci w CRD Koala Piaseczno

Akademia Mądrego Maluszka zaprasza do Centrum Rozwoju Dziecka Koala, w każdy poniedziałek przed południem Mamusie z Paluszkami lub, jak kto woli Maluszki w towarzystwie Osoby Dorosłej na Zajęcia Ogólnorozwojowe przy Muzyce Klasycznej. Ogólnorozwojowe Zajęcia z Muzyką Klasyczną rozpoczynają się od 1 października 2007.

Ogólnorozwojowe Zajęcia z  Muzyką Klasyczną dla dzieci w CRD Koala Piaseczno

Zapisy przyjmowane są do dwóch grup: Mądre Bobasy (od 0 do 1,5 roku), oraz Mądre Brzdące (1,5 roku do 3 lat). Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach muzycznych proszone są o zgłaszanie udziału mailem kontakt@amm.edu.pl lub telefonicznie: 0664720962. Zajęcia trwają 60 minut, odbywać się będą 1x w tygodniu, w grupach 8-12 Maluszków. Koszt jednego zajęcia około 30 złotych za Maluszka wraz z osobą towarzyszącą.

Informację o zajęciach muzycznych otrzymaliśmy od Anny Malec z Centrum Rozwoju Dziecka KOALA w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno