Informacje27 października 2016, 19:00,

Himalaje dla każdego? - Klub Podróżnika Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


27 października 2016 roku o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie w ramach Klubu Podróżnika w Konstancinie pn.: Himalaje dla każdego? Miejsce: Konstanciński Dom Kultury ul. Mostowej 15 (Hugonówka). Wstęp wolny. Zapraszamy na spotkanie!

HIMALAJE DLA KAŻDEGO? - KLUB PODRÓŻNIKA KONSTANCIN-JEZIORNA

Tematem kolejnego spotkania Klubu Podróżnika będą tłumnie odwiedzane przez turystów rejony Everestu i Annapurny. O swoich przygodach na himalajskich szlakach opowiedzą: Ania i Piotr Fogel, podróżnicy oraz Krzysztof i Grzegorz Fogel – uczniowie 6 i 3 klasy Szkoły Marzeń w Piasecznie, zaprawieni turyści. Pokażemy niezwykłą różnorodność krajobrazową, społeczną i kulturową najwyższych gór świata. Opowiemy o tym, jak zmieniają się Himalaje, jaką rolę odgrywają w nich turyści, o szacunku dla gór, o ich dostępności, przyrodzie religii oraz o skutkach silnego trzęsienia ziemi, które nawiedziło Nepal w 2015 r. Jednak przede wszystkim będzie to niebywała okazja, by podziwiać wspaniałe widoki. Opowieściom będzie towarzyszył pokaz slajdów z niesamowitych wypraw w Himalaje.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje30 października 2016, 12:00,

Przygotuj się na Halloween Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ogromne pająki będą mogli przygotować najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno podczas warsztatów kreatywnych, jakie odbędą się w najbliższą niedzielę. Na uczestników zabawy czeka także wiele konkursów z nagrodami. Wstęp wolny!

HALLOWEEN PIASECZNO

Wyjątkowe halloweenowe dekoracje będzie można stworzyć podczas warsztatów kreatywnych, na które swoich najmłodszych gości zaprosi Centrum Handlowe Auchan Piaseczno.

W niedzielę 30 października przy specjalnych stanowiskach w pasażu galerii handlowej mali artyści stworzą ogromne pająki. W ruch pójdą styropianowe kule, a także liczne elementy ozdobne – czarna wełna do filcowania, kreatywne druciki, tasiemki, cekiny oraz oczka do przyklejenia.

HALLOWEEN PIASECZNO

Na maluchy czeka również wiele zabaw i konkursów z drobnymi upominkami. W kąciku charakteryzatorskim zaś na uczestników warsztatów czekać będzie czarownica, która zadba o odpowiedni halloweenowy makijaż.

Kreatywne spotkanie odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Animacje rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 18.00. Udział we wspólnej zabawie jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie