Informacje10 stycznia 2019, 17:30,

Hawajskie inspiracje masaż Lomi Lomi Nui - Mysiadło

10 stycznia 2019 roku o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Klubu Kobiet Panie Przodem pt. "Hawajskie inspiracje masaż Lomi Lomi Nui" - poprowadzi Monika Stasiak. Miejsce: filia Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Zapraszamy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje11 stycznia 2019, 18:00,

Monodram pt. Supermenka

11 stycznia 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na monodram pt. "Supermenka" w reżyserii Jerzego Gudejko. Scenografia: Krzysztof Kelm, kostiumy: Grażyna Gudejko, autor: Dorota Macieja. Bilety w cenie 40 zł. Ilość miejsc ograniczona! Informacje pod numerem telefonu 22 757-92-09. Honorowana jest Lesznowolska Karta Dużej Rodziny oraz Karta Seniora. Spektakl dla widzów dorosłych. Miejsce: siedziba Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli, Nowa Iwiczna ul. Nowa 6. Serdecznie zapraszamy.

Monodram pt. Supermenka Lesznowola

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

„Supermenka”, to opowieść o kilku latach życia współczesnej Polki. Kobiety wykształconej, inteligentnej, błyskotliwej i pracowitej. Matki, żony, córki, pracownika, pracodawcy, kobiety szczęśliwej i nieszczęśliwej, zakochanej i samotnej, spełnionej i zdesperowanej. W „Supermence” jak w życiu, dramat miesza się z komedią, ironia z życzliwością, filozofia z banałem, a śmiech następuje po łzach i wściekłości. „Supermenka”, to opowieść inteligentna więc podobnie jak w życiu inteligentnego człowieka, nie ma w niej czasu na nudę. W opowiadanej przez Jowitę Budnik historii pojawia się galeria groteskowych, choć z życia wziętych postaci. Desperackie próby bohaterki, aby poradzić sobie na niebezpiecznych zakrętach życia, wzbudzają z jednej strony wielki podziw, a z drugiej wywołuje salwy śmiechu. Możemy obserwować Jowitę Budnik w przejmujących monologach, finezyjnych, zabawnych dialogach, próbie tańca erotycznego, w czasie przetykania kolanka pod zlewem i w niezwykle bogatym repertuarze wokalnym. Tytułowa Supermenka, bierze na swoje barki ciężary, którym nie sposób podołać. Potrafi jednak krytycznie podejść do swoich relacji z dziećmi, matką, ukochaną pracą oraz mężczyznami. Uczy się na swoich własnych, często bolesnych, błędach. I znajduje rozwiązanie!

Monodram pt. Supermenka Lesznowola