Informacje27 czerwca 2013, 00:00,

Harmonogramy odbioru odpadów gm. Piaseczno

Uprzejmie informujemy, iż firmy wyłonione w przetargu, czyli JARPER Sp. z o.o. oraz P.P.H.U. Lekaro zaczęły rozwozić harmonogram odbioru odpadów. Harmonogram będzie dostępny również na tablicach ogłoszeń. Uprzejmie informujemy, iż na każdą posesję harmonogram odbioru odpadów zostanie dostarczony do końca czerwca przez firmy wyłonione w przetargu, czyli JARPER Sp. z o.o. oraz P.P.H.U. Lekaro.

JARPER SP. Z O.O. ORAZ P.H.U. LEKARO ODBIOR¡ ODPADY W GMINIE PIASECZNO

Harmonogramy odbioru odpadów dla poszczególnych sektorów:
1. Sektor I (obsługiwany przez firmę JARPER Sp. z o.o.): Obejmuje obszar sołectw Antoninów - Kuleszówka, Baszkówka, Bąkówka, Bobrowiec, Głosków Letnisko, Głosków, Gołków, Henryków Urocze, Kamionka, Mieszkowo, Robercin, Runów, Szczaki, Wola Gołkowska, Wólka Pracka, Złotokłos oraz obszar miasta Piaseczno na zachód od linii kolejowej Warszawa – Radom.
Harmonogram odbioru dla odpadów zmieszanych – plik do pobrania
Harmonogram odbioru dla odpadów surowcowych i szkła – plik do pobrania
Harmonogram odbioru dla odpadów biodegradowalnych – plik do pobrania

2. Sektor II (P.P.H.U. Lekaro): Obejmuje obszar sołectw Bogatki, Chojnów, Chylice, Chyliczki, Grochowa – Pęchery, Jastrzębie, Jazgarzew, Jesówka, £biska, Orzeszyn Pilawa, Siedliska, Wólka Kozodawska, Zalesie Górne, żabieniec.
Harmonogram dla miejscowości: Zalesie Górne – plik do pobrania
Harmonogram dla miejscowości: Jazgarzew, Jesówka, Wólka Pęcherska, Wólka Kozodawska oraz ul. Hajduczka, Jana Kazmierza, Dworska – plik do pobrania
Harmonogram dla miejscowości: Bogatki, Chojnów, Grochowa, £biska, Nowinki, Orzeszyn, Pęchery, Pilawa, żabieniec – plik do pobrania
Harmonogram dla miejscowości: Chylice, Chyliczki, Jastrzębie, Pólko, Siedliska -plik do pobrania

3. Sektor III (JARPER Sp. z o.o.): Obejmuje obszar sołectw Julianów i Józefosław oraz obszar miasta Piaseczno na wschód od linii kolejowej Warszawa – Radom.
Harmonogram odbioru dla odpadów zmieszanych – plik do pobrania
Harmonogram odbioru dla odpadów surowcowych – plik do pobrania
Harmonogram odbioru szkła – plik do pobrania
Harmonogram odbioru dla odpadów biodegradowalnych – plik do pobrania

Uprzejmie przypominany o konieczności zaopatrzenia nieruchomości w pojemnik na odpady zmieszane
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje27 czerwca 2013, 00:00,

Ewa i skarb Malgadii - letni spektakl plenerowy w Piasecznie z cyklu Park jak z bajki

Teatr Baza zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na letni spektakl plenerowy do Parku Miejskiego przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. W najbliższą sobotę 29 czerwca 2013 roku o godz. 16:00, dzieci będą mogły obejrzeć spektakl pt.: Ewa i skarb Malgadii. Wstęp wolny. Zapraszamy na letni spektakl plenerowy w piaseczyńskim Parku.

PARK JAK Z BAJKI PIASECZNO

EWA I SKARB MALGADII Ewa jest fanką gry komputerowej o nazwie "Skarb Malgadii", w której główną nagrodą jest sakiewka złotych monet. Całe dnie spędza przed ekranem monitora. Kiedy w mieszkaniu Ewy wysiada prąd, dziewczynka za namową taty wyrusza do pobliskiego parku. Spotyka tam szereg barwnych postaci: starą karmicielkę kaczek, milionera i zbieracza złomu. Dzięki nim docenia piękno przyrody, uczy się wyobraźni i samodzielności. Śladem Ewy podążają rodzice, dla których wizyta w parku jest powrotem do beztroskich czasów młodości. Cała trójka bohaterów odnajduje skarb, choć niezupełnie taki, jakiego szukali. Scenariusz: Grzegorz Ryczywolski. Reżyseria: Tomasz Zadróżny. Występują: Dawid Kwidziński, Anna Szewczyk, Monika Szymczyk. Czas trwania spektaklu: 50 minut.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno