Informacje21 czerwca 2019, 06:00,

Harmonogram Piaseczyńskiego Kina Plenerowego 2019

Harmonogram wyświetlania filmów wybranych przez mieszkańców w internetowym głosowaniu:
pokazy w lipcu o godz. 21.30:

5 lipca – „Bohemian Rhapsody”
12 lipca – „Cudowny chłopak”
19 lipca – „Dziewczyna z pociągu”
26 lipca – „Pasażer”
pokazy w sierpniu o godz. 21.00:
2 sierpnia – „Focus”
9 sierpnia – „Jak to robią single”
16 sierpnia – „Snowden”
23 sierpnia – „Moje wielkie greckie wesele 2”
30 sierpnia – „Ukryte piękno”
Miejsce: skwer Kisiela przy ul. Kościuszki, Piaseczno. Serdecznie zapraszamy.

Harmonogram Piaseczyńskiego Kina Plenerowego 2019

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

- Podobnie jak w zeszłym roku, Piaseczyńskie Kino Plenerowe będzie się odbywać na skwerze Kisiela. Zapewniamy leżaki, a dzięki zakupionym podkładkom będzie też można usiąść na schodach, które tworzą naturalny amfiteatr. Mamy nadzieję, że w wakacyjne piątki miejsce to będzie ponownie tętnić życiem – mówi Łukasz Wyleziński, dyrektor Biura Promocji i Kultury, które jest organizatorem pokazów.

Do zapoznania się przed pokazami: regulamin Piaseczyńskiego Kina Plenerowego (.pdf)

Informacje20 czerwca 2019, 08:00,

Kraina Jeziorki Młyn Osieczek – wycieczka rowerowa

20 czerwca 2019 roku o godz. 10.00 Jacek Wierzchowski zaprasza na wspólne rowerowanie po Krainie Jeziorki. Celem wycieczki będzie miejscowość Osieczek koło Grójca, którego atrakcją jest niewielki zalew na rzece Jeziorce. Miejsce: Piaseczno, plac Piłsudskiego obok fontanny. Serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Będzie można skorzystać z kąpieli, popływać po zalewie kajakiem lub po prostu spędzić chwilę na tarasie restauracji Młyn Osieczek. Odwiedzimy również najmłodsze miasto powiatu piaseczyńskiego.

Dla osób z Warszawy możliwość zorganizowania dojazdu z Ursynowa. Zbiórka o godzinie 9.24 przy południowym wyjściu z metra Kabaty i wspólny przejazd do Piaseczna na miejsce zbiórki.

Trasa: Długość ok. 80 km. Nawierzchnia 80% asfalt, 20% drogi szutrowe i leśne.

Kraina Jeziorki Młyn Osieczek – wycieczka rowerowa

Wycieczka całodniowa, przeznaczona dla osób, które mają doświadczenie w pokonywaniu dystansów 50-80 km. Tempo 20-25 km/h w zależności od możliwości grupy, przy czym równamy do “najsłabszego ogniwa”.
Uczestnik wycieczki zobowiązany jest do posiadania sprawnego roweru oraz zapasowej dętki lub łatek. Pomożemy podczas awarii, ale musimy mieć od czego zacząć.
Każdy uczestnik biorący udział w wycieczce – jedzie na własną odpowiedzialność.