Informacje28 czerwca 2013, 00:00,

Harmonogram odbioru śmieci w gm. Konstancin

Od poniedziałku 1 lipca 2013 roku w gminie Konstancin-Jeziorna zacznie obowiązywać nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi. Gotowy jest już harmonogram, według którego firma Lekaro będzie odbierać śmieci od mieszkańców zabudowy jednorodzinnej. Gmina został podzielony na cztery sektory, z których śmieci będą odbierane według opracowanego harmonogramu. I tak: pojemniki ze zmieszanymi odpadami komunalnymi oraz odpady zielone (worek brązowy) będą opróżniane co dwa tygodnie, natomiast odpady segregowane (suche + szkło, worek żółty i worek zielony) będą odbierane od mieszkańców raz w miesiącu, a wielkogabarytowe - dwa razy w roku. Szczegóły w załączonym poniżej harmonogramie wywozu odpadów z gminy Konstancin-Jeziorna.

PODZIA£ GMINY KONSTANCIN-JEZIORNA NA SEKTORY ORAZ HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW Z GMINY KONSTANCIN-JEZIORNA W OKRESIE LIPIEC 2013 - STYCZEń 2014 ZABUDOWA JEDNORODZINNA
kliknij, aby powiększyć podział gminy Konstancin-Jeziorna na sektory oraz harmonogram wywozu odpadów z gminy Konstancin-Jeziorna w okresie lipiec 2013 - styczeń 2014

Podział gminy Konstancin-Jeziorna na sektory:

Sektor I Miasto Konstancin-Jeziorna - centrum (część miasta ograniczona ulicami: Chylicką, Pułaskiego, Piaseczyńską, Warszawską, Wilanowską, i południowymi granicami miasta wraz z ulicami granicznymi)
Sektor II Pozostała część miasta Konstancin-Jeziorna
Sektor III Bielawa, Ciszyca, Czernidła, Habdzin, Kępa Oborska, Kępa Okrzewska, Kierszek, £ęg, Obórki, Okrzeszyn, Opacz
Sektor IV Borowina, Cieciszew, Czarnów, Dębówka, Gassy, Kawęczyn, Kawęczynek, £yczyn, Obory, Parcela-Obory, Piaski, Słomczyn, Turowice

Uwaga! W dniu wywozu określonych odpadów pojemnik i worki należy wystawić przed posesję, przed godz. 6.00 Jakość segregacji będzie kontrolowana.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje28 czerwca 2013, 00:00,

Koncert SALVATOR ELVIS w Mykwie Piaseczno

Bar Mykwa Piaseczno zaprasza mieszkańców na wieczór z zespołem SALVATOR ELVIS. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 29 czerwca 2013 roku o godz. 21.00. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Wstęp wolny! Zapraszamy na koncert zespołu Salvator Elvis w Mykwie.

KONCERT ZESPO£U SALVATOR ELVIS W BARZE MYKWA PIASECZNO

SALVATOR ELVIS nie całkiem fikcyjna supergrupa rokendrolowa powołana na potrzeby skanalizowania twórczego ciśnienia pewnej autorki komiksów i niespełnionego prozaika. Skład zespołi: Elvis – wokal, Stroszek – gitara, Lou – bas, Krwawy Orzeł – perkusja. Więcej informacji na stronie internetowej: facebook.com/SalvatorElvis

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno