Informacje13 grudnia 2015, 12:00,

Happening Mikołajkowy na Rynku Miejskim w Piasecznie

Happening Mikołajkowy, organizowany przez Fundację Pomóż Dorosnąć, to impreza charytatywna skierowana zarówno do dzieci jak i ich rodziców. W tym roku happening odbędzie się 13 grudnia 2015 r. na rynku w Piasecznie. Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do godz. 14.00.

HAPPENING MIKOŁAJKOWY NA RYNKU MIEJSKIM W PIASECZNIE

Wzorem lat ubiegłych na uczestników czeka moc atrakcji, między innymi listy od św. Mikołaja dla dzieci. Ponadto jak co roku: Ekobombka, stoiska zabawowe i kiermaszowe (ciasta, zabawki, ozdoby, pierniczki, płyta zespołu Parasol Poetica). Odbędzie się także koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dwóch utalentowanych uczennic Gimnazjum nr 2 w Piasecznie, które poprowadzą również konkurs śpiewania. W tym roku pieniądze ze zbiórki przeznaczone będą dla rodziny z jedenaściorgiem dzieci, która zmierzyła się już z dwiema klęskami żywiołowymi i straciła niemal cały dorobek życia.

HAPPENING MIKOŁAJKOWY NA RYNKU MIEJSKIM W PIASECZNIE

Marcin Borkowski, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1018
Informacje13 grudnia 2015, 09:00,

KALWARYJSKI RYNEK ŚWIĄTECZNY

13 grudnia 2015 roku o godzinie 16.00 na skwerze przed Ratuszem Miejskim odbędzie się tradycyjne dzielenie się opłatkiem i koncert kolęd pn.: Kalwaryjski Rynek Świąteczny. Spotkanie rozpocznie się uroczystym rozświetleniem choinki. Od godz. 9.00 w przylegających do ratusza jatkach odbywać się będzie kiermasz świąteczny i będzie można kupić świąteczne drobiazgi. Chcesz poczuć magię świąt, przyjdź w najbliższą niedzielę na Rynek w Górze Kalwarii.

KALWARYJSKI RYNEK ŚWIĄTECZNY

Marcin Borkowski, 16 lipca 2019